Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelden ps ye aktarımda sorun çıkıyo

alimyus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba Arkadaşlar;

Corel de yaptığım bi çalışmayı tiff formatında kaydedip photoshopta açmaya çalıştığım zaman photoshop şöyle bi hata veriyo " Coult not complete your request because an unexpected end-of-file was encountered." sanırım x4 kullanmaya başladım başlayalı böyle bi hata veriyoo.

Benzer konular

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
X4 başlı başına bır sorun zaten.. sen yamalarını yukle yada export ayarlarını kontrol et..
photoshop hangı sürüm?

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Corelde yaptığınız çalışmayı Photoshop'a alacaksanız EPS olarak export etmenizi tavsiye ederim.Zaten export penceresinde Formet olarak tiff gözünüze ilişmiştir.Ayrıca Background'u transparent kaydetme şansınızda var.Fountain steps'i 1200 olarak belirledim.
95675159oi6.jpg

alimyus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum saolun. Acaba corel bu hataları görmeden mi x4 ü üretti. Yoksa korsan kullanımın önün geçmek için mi?

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum saolun. Acaba corel bu hataları görmeden mi x4 ü üretti. Yoksa korsan kullanımın önün geçmek için mi?
Yazılım firmalarının yaptığı iş de ticarettir. Yazılımlarının yeni sürümlerini piyasanın durumuna göre belli sürede çıkarmak zorundalar. Her ne kadar uzun süren beta aşamalarından geçseler de hiçbir program sıfır hata ile piyasaya sürülemiyor ya da sürülmüyor, işletim sistemleri de dahil. Fakat Corel X4 sürümü için kısa sayılabilecek bir sürede servis paketi çıkarıp önemli hataların tamamını (programın çökmesine neden olan) giderdi.

Bir de şöyle bir durum var. Programların farklı dil seçenekleri var ise, ya da grafik programları gibi farklı klavye dillerini kullanarak yazım denetimi gibi işlemler yapıyorsa bunlardan kaynaklanacak hataları görmek de kolay olmaz. Örneğin CorelDRAW X4'te Quick Correct'i kapatmazsanız Java yazdığınızda program çöküyor. Servis paket 1 de bu hatanın giderilmemesinin sebebi Türkçe kullanan kullanıcıların geribildirimde bulunmaması ve bundan da yazılım geliştiricilerinin haberi olmaması gibi durumlar sözkonusu olabilir.