Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Davetiye Çalışması :))

CorelDesing

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Özel Bidavetiye ve biraz iddialı :))

davetiyeqq2.jpg

Tasarım Bu Aciz / Fikir Sünnet Sahibi

Benzer konular

muhacir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya o sarı desenleri nerden buldun yada nasıl yaptın

CorelDesing

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunlar corelde biraz uğraşla yapılıyor ...

ama ben hazır bulduğum için uğraşmadım : )

GRAFIKING

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herkesde Aynı Clıpart Lar.. Ee Otomatikmanda Herkes Aynı Tarzda Clıpart Yerlesımı Yapıyor..

Buna Tasarım Dıyemeyecegım Cunku Tasarımlık Bır ıs Yok Sadece Yerlestırmıssın Clıpartları.. Ne Dıyelım Kolay Gelsın

CorelDesing

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sayın Grafiking : )

Bir davetiye için uzun zamana yayılmış özel bir çalışma yapıldığı veya dünyaca ünlü bir firmanın tanıtım çalışmasına harcanan emeğin küçük bir davetiyeye sığdığı veya her tasarımın dışardan meteryal alınmadan gerçekleşen olaylar zinciriryle meydana geldiği düşüncesi ne kadar gerçekçi, olabilir...

Bu mantıkla düşünürsek grafik tasarım yapan kişi tasarımında kullanmak istedeği her obje için çalışma yapmak zorunda mı ?.... Öyleyse her tasarımdaki fotolar için elimize fotoğraf makinası alıp kendi çektiğimiz resimleri kullanacağız ve arka plan çalışmaları için uzun süren vektörel çizimler zincirine dolancağız ....

Bu yorumu özel bir afiş çalışması için yapsaydın tamam derdim ama : ) sadece bir davetiye sonuç olarak..... ki bu formda düzenlenen 2050 yılında balık yarışmasına katılan arkadaşlara bir sor bakalım hangisi denize atlayıp balık resmi çekmiş ....

kişisel fikrine saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum aziz kardeşim .... lakin tasarım bir sunum sanatı bir anlamda... bütünü kaçırıp içinden bir objeye takılırsan filmi kaçırırsın ....

İyi çlışmalar diliyorum tekrar teşekkür ederim ....

meri

🌱Yeni Üye🌱
güzel cevap corel desıgn sana katılıyorum