Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Selamlar arkadaşlar, ilk tipografi çalışmamı yaptım, bunun için çalışmalarıyla bana gaz vermiş Cengiz arkadaşıma teşekkür ederim ;)

"Seri Katiller" adında bir seri ile başlamak istedim, ilk katilimiz "David Berkowitz", yorumlarınıza göre diğer çalışmalarımda daha dikkatli olmaya çalışacağım.

Acımasızca eleştirip, nedenlerini belirtirseniz sevinirim. Nitekim tipografi konusunda aslında bayağı acemiyim.

Şimdiden teşekkürler...

SK01.png

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
alanım tipografi değil ama okurken en azından kulağımda dın dın dın dın diye heyecanlı bir müzik vardı:D demek ki renkler çok doğru olmuş:)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
abicim sen baya bi hızlı giriş yapmişsin ya, valla çok beğendim.. valla ne yalan söyliyeyim cengiz'in çalişmalarini kiskanmiyor değilim.. bakmişsin yarin bigün bende soyunu vermişim tipografiye :) tekrar ellerine emeğine sağlik..

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
abicim sen baya bi hızlı giriş yapmişsin ya, valla çok beğendim.. valla ne yalan söyliyeyim cengiz'in çalişmalarini kiskanmiyor değilim.. bakmişsin yarin bigün bende soyunu vermişim tipografiye :) tekrar ellerine emeğine sağlik..

sağolasın dostum.. öyle öyle sağolsun Cengiz, aldım ben gazı ;)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bende xavalon dan aldım gazı hadi hayırlısı. eline sağlık arkadaşım yine sade ve başarılı bir bir çalışma ben bunu kaçırmışım yeni gördüm

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
bende arkadaşlara katılıyorum güzel iş çıkmış, işi yaparken keyif aldıgınızda gayet anlaşılıyor, tebrikler elinize sağlık...