Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

değişik bir estantene

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tranvayfh1.jpg

Benzer konular

uwe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Havai fişekler fotograflarınada baktım. Onlar için soylenecek bir sözüm yok. Ama yinede bir resim çekilirken bir konusu olması lazım diye düşünüyorum. sadece havai fişek yerine o anda orada ne yasanıyorsa onlarla beraber arka planda havai fisekleri cekse idin daha iyi olurmus idi. Bu resime gelinde sen ne düşündün bilemiyorum ama normal sıradan çekilmiş bir enstantene olmus gibi...saglıcakla kal.

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Havai fişekler fotograflarınada baktım. Onlar için soylenecek bir sözüm yok. Ama yinede bir resim çekilirken bir konusu olması lazım diye düşünüyorum. sadece havai fişek yerine o anda orada ne yasanıyorsa onlarla beraber arka planda havai fisekleri cekse idin daha iyi olurmus idi. Bu resime gelinde sen ne düşündün bilemiyorum ama normal sıradan çekilmiş bir enstantene olmus gibi...saglıcakla kal.

öncelikle yorumunuz için tşk ederim bayım
ben düz mantık işler yapmaktan hoşlanmıyorum herkez havai fişek çeker ama etrafındaki olanlarıda çeker ben sadece havai fişeklerin havadaki çzgürlüklerini pozlamak istedim mantıklı düşünüldüğünde sıradanlık olamaz hiçbir fotoraf için sıradanlık ibaresi kullanılamaz sıradan dediğiniz fotoğrafta yada fotoğraflarda çeken fotoğrafçı için bir gizem yatıyordur. yorumunuz için yeniden tşk ederim başarılar

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
imla hatası yapmıssınız..tranvay degil "tramvay" olmalı..saygılar

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle yorumunuz için tşk ederim bayım
ben düz mantık işler yapmaktan hoşlanmıyorum herkez havai fişek çeker ama etrafındaki olanlarıda çeker ben sadece havai fişeklerin havadaki çzgürlüklerini pozlamak istedim mantıklı düşünüldüğünde sıradanlık olamaz hiçbir fotoraf için sıradanlık ibaresi kullanılamaz sıradan dediğiniz fotoğrafta yada fotoğraflarda çeken fotoğrafçı için bir gizem yatıyordur. yorumunuz için yeniden tşk ederim başarılar

size sonuna kadar katılıyorum ben bu kareye baktıgımda bır cok sey cıkartıyorum ve bır cok dusunuyorum fotografın anlamıda odur zaten gercı bu hayal gucune dayanır bır ınsan gorduyunden ne kadar cok sey cıkartırsa o kadar hayal gucu iyi demektır ayrıca hıc bır calısmaya sıradan denemez ozellıklede bu calısmaya lutfen bu tur yorumlarınızı hak edecek calısmalarınıza yapınız cunku bu calısma hakıkaten gusel bır calısma...
Saygılar.

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bana hak verdiğiniz için çok teşekür ederim efendim hayatınızda ve mesleğinizde üstün başarılar

dlara

🌱Yeni Üye🌱
sıradan bir fotoğraf ama baktığında birsürü anlam çıkarabiliyorsun.

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güsel fotoğraf prespektif güzel devamını bekleriz başarılar...

DamlaDilara

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel bir çalışma olmuş. Fakat yazarken imlâ kurallarına dikkat edelim. Türkçemizi bozmayalım. Saygılar...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir kare olmuş...her yüzde ayrı bir ifade başarılar...

militan183

🌱Yeni Üye🌱
sıradan demeden önce bi daha düşünmek lazım... en azından bu kadarını yaparsak sanırım bakış açımız genişleyecektir. sıradan değil ama her daim önümüzde olan bir kare... ama neden sıradan değil çünkü o kare birisi önümüze koyduğunda fark edildi. sadece bu nedene dayanarak teşekkür etmek isterim..
kaldı ki geri yaşanmışlıklarla bu kareye anlam katabilmek izleyiciye kalmış ki. burda fotoğrafı çeken kişi izleyicilere saygı gösterek açıklama yapmamış... ne görüyosanız yada ne görmek istiyosanız bu fotoğraf odur...