Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Demirler Towers / Katalog Kapak Çalışmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinan695

🌱Yeni Üye🌱
denemeui7.jpg

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma güzelolmuş emeğine sağlık.Yalnız mehmet bey ve ailesi ayrı kalmış bu evler aileleri ayırıo:D :)

sinan695

🌱Yeni Üye🌱
40 kişi bakmış 1 kişi yorum yapmış çok teşekkürler arkadaşlar

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
41. olarak bende bişiler diyim, çalışmada kullanılan pembe zemin ve kenarındaki desenler gözü yormuş...tanıtmak istenilen ürün arka planda kalmış...binanın kenarına verdiğiniz fululuk olmamış...bina çalışmadan kopuk görünüyo...bunun yerine binayı dekobe edip yerleştirseydiniz daha hoş olurdu...kullanılan materyallerin hepsi değişik yerlerde ve çalışma bu yüzden bütünlüğü sağlayamamış...ve heleki bu katalog kapak çalışmasıysa hiç olmamış daha çok derginin iç veye arka kapağında yayınlanacak bi reklam sayfasını andırıyo...neyse 40 kişilik yorum yaptım sanırım, affınıza sığınarak gördüklerimi dile getirmeye çalıştım...iyi çalışmalar diliyorum ...kolay gelsin...

sinan695

🌱Yeni Üye🌱
41. olarak bende bişiler diyim, çalışmada kullanılan pembe zemin ve kenarındaki desenler gözü yormuş...tanıtmak istenilen ürün arka planda kalmış...binanın kenarına verdiğiniz fululuk olmamış...bina çalışmadan kopuk görünüyo...bunun yerine binayı dekobe edip yerleştirseydiniz daha hoş olurdu...kullanılan materyallerin hepsi değişik yerlerde ve çalışma bu yüzden bütünlüğü sağlayamamış...ve heleki bu katalog kapak çalışmasıysa hiç olmamış daha çok derginin iç veye arka kapağında yaınlanacak bi reklam sayfasını andırıyo...neyse 40 kişilik yorum yaptım sanırım, affınıza sığınarak gördüklerimi dile getirmeye çalıştım...iyi çalışmalar diliyorum ...kolay gelsin...

sizinki yorum değil zalzele :rofl:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
yıkım için uğraşmadım bu zelzeleye sebebiyet verenleri yazdım...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mehmet bey diyorki deki yazım hatalarını gidermenizi tavsiye ederim.
Binanın kenarına feather verdikten sonra ürüne değil, yazılara ve ekstra eklenen insan,arabalara yönleniyor insan..Bütünlük açısından Zucker e katılıyorum..

sinan695

🌱Yeni Üye🌱
burda herkez çok bilgili ise o zaman neden paylaşım yapılıyor

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş, tebrik ederim. ama turkcede bildiğim kadarıyla bey unvan adı, o yüzden büyük yazılmalı. selamlar

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Yoorumlarınız biraz agresif galiba, olaibliyor bakan insalar yorum yapmak zorunda değiller, benimde birçok çalışmama yapılmıyor, ama bu tarzda yorum yazma lüksünüz nereden geliyor onu çözmedim.
Tasrıma gelince Zucker' e katılıyorum
Arka plandaki göküyüzü ve bulutun çözünürlüğü ve bozulmuş olması daha da kötü bir etki oluşturmuş.

Burda HERKEZ çok bilgili değil,
sadece bildiklerimizi paylaşmak için kurulmuş bir platforma hizmet için buradayız.
Bilfiğim birşey var herkez değil herkes
saygılar.

sinan695

🌱Yeni Üye🌱
Yoorumlarınız biraz agresif galiba, olaibliyor bakan insalar yorum yapmak zorunda değiller, benimde birçok çalışmama yapılmıyor, ama bu tarzda yorum yazma lüksünüz nereden geliyor onu çözmedim.
Tasrıma gelince Zucker' e katılıyorum
Arka plandaki göküyüzü ve bulutun çözünürlüğü ve bozulmuş olması daha da kötü bir etki oluşturmuş.

Burda HERKEZ çok bilgili değil,
sadece bildiklerimizi paylaşmak için kurulmuş bir platforma hizmet için buradayız.
Bilfiğim birşey var herkez değil herkes
saygılar.

sizi çalışmalarınıza ne yazıkki rastlayamadım ayrıca tasrım değil tasarım :rofl:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
sizi çalışmalarınıza ne yazıkki rastlayamadım ayrıca tasrım değil tasarım :rofl:

Bu agrasif tavırlarınızla kimsenin yorum yapmak isteyeceğini sanmıyorum..Önce yapılan yorumlara saygılı olun daha sonra yorum bekleyin. Sizin beklediğiniz gibi yorum gelmiyor diye bozulup 'Burda herkes çok biliyor galiba' diyecekseniz eklemeyin o zaman..Çok bilenlerden öğrenin nasıl davranılması gerektiğinin önce.

Son düzenleme:

sinan695

🌱Yeni Üye🌱
Bu agrasif tavırlarınızla kimsenin yorum yapmak isteyeceğini sanmıyorum..Önce yapılan yorumlara saygılı olun daha sonra yorum bekleyin. Sizin beklediğiniz gibi yorum gelmiyor diye bozulup 'Burda herkes çok biliyor galiba' diyecekseniz eklemeyin o zaman..Çok bilenlerden öğrenin nasıl davranılması gerektiğinin önce.

1. yazmak zorunda değilsiniz.
2 yazacaksanız da adam gibi yorum yapın

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑

1. Üslubunuza dikkat edin.
2. Yazmak zorunda değilsiniz demişsiniz 1. sayfayada yorum yazılmıyor diye isyan ediyorsunuz. Önce ne istediğinize karar verin.
3. Yaptığınız iş tavırlarınızın arkasında eziliyor! Kimseye saygınız yok işinize olsun.

Haydi size kolay gelsin.

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben mehmet olarak diyorumki bana göre güzel çalışma:)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
40 kişi bakmış 1 kişi yorum yapmış çok teşekkürler arkadaşlar

sizinki yorum değil zalzele :rofl:

Yorumlara ve zamanlamaya karşı takınmış olduğunuz tavır forum içerisinde hoş karşılanıcak bir tutum değildir.
Burada paylaşım yapan kişi kadar yorumlarıyla katkıda bulunmak isteyen şahışlarda önemlidir.
Asıl önemli olan durum ise ,
Forumun genel kural ve ahlâkını bozucak tavırlara karşı kişi ayırt etmeksizin tavrımızın kesin olmasıdır.
Burası Grefikerler.NET. Üslûbunuza ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken bir platformdur.

iyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...