Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneme cafe logosu

insidethefire

🌟Usta Tasarımcı🌟
deneme amacli yaptigim 'Paradise Lost Cafe' logo calismam

ticari olarakta düsünülebilir tabi :p benim icime sindi , sizin fikirlerinizi alayim bide :devil:

picture5vqs.png

Benzer konular

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
ben olsaydım o anlamsız alev deseni yerine ıssız ada silueti ile kullandığın fontu birleştirirdim.. Biraz daha çalışman gerekli oto modifiye yapan firma logolarını çağırıştırdı bana üstüne cafe yazmasan cafe olduğu aklıma bile gelmezdi...

insidethefire

🌟Usta Tasarımcı🌟
ada koysaydımda tatil köyü gibi anlaşilcakti :p

yinede saol yorum için : )

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çalışma :) emegine sağlık. çok karamsar geldi bana ama. cıvıl cıvıl renkler olsa nasıl olurdu acaba :)

DarkStyLe

🌱Yeni Üye🌱
Bende bu arabalara yapıştırılan cinstekilere benzettim :D cafe için daha sade bişey yapsan güzel olurdu.yinede emeğine sağlık

insidethefire

🌟Usta Tasarımcı🌟
rock cafe olcagi icin boyle karamsar bisey daha uygun diye dusundum : )

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Öncelikle emeğine sağlık.Say taraftaki iki logo sol üst köşelerden sarkan cafe yazısı çok basit durmakta,artı olarakta büyük bir zorlukla okumaya çalışmaktayım ne yazdığını anlamakla gecırıyorum zamanı logo nedir,anında anlaşılacak müşterinin aklına kazınacak tasarım çalışmasıdır.Pazarlama amaçlı yani:) güzel bir düzenden gecırın iyice bır arastırma sonucu gercekten güzel sonuclara varacagınızdan şüphem yoktur.Başarılar...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
motorsiklet logosu olmuş tam:) bi de anlaşılmıyo ne yazdığı

forever

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
nethane.net
Aynen katılıyorum "larana" ya.Ben de ilk baktığımda motor yağı logosu filan sanmıştım.Cafe yazmasa pek anlaşılmıyor amaç.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Paradise cennet demek ama banada cennetten çok cehennemi anımsattı :)

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle emeğine sağlık.Say taraftaki iki logo sol üst köşelerden sarkan cafe yazısı çok basit durmakta,artı olarakta büyük bir zorlukla okumaya çalışmaktayım ne yazdığını anlamakla gecırıyorum zamanı logo nedir,anında anlaşılacak müşterinin aklına kazınacak tasarım çalışmasıdır.Pazarlama amaçlı yani:) güzel bir düzenden gecırın iyice bır arastırma sonucu gercekten güzel sonuclara varacagınızdan şüphem yoktur.Başarılar...

tamamen katıldığım bir yorum

insidethefire

🌟Usta Tasarımcı🌟

picture5u.png

picture6c.png

peki bunları anlaşılır buluyomusun