Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

deneme (serbest) logo çalışmam

hilal tanık

🌱Yeni Üye🌱
shoesa.jpg

umarım busefer resim görünür yoksa kafayı yiycem:(:D
shoesa.jpg

Benzer konular

hilal tanık

🌱Yeni Üye🌱
siteye 2.kez resim eklediğim için acemiyim bu konuda herseferinde birsorun çıkıyodu neyseki busefer oldu:)evde vakit buldukça serbest tasarımlar yapıyorum umarım beğenirsiniz...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Renklerin uyumu güzel.Ancak çalışma için aynı şeyi söylemek mümkün değil.Eğer çalışmadaki anafikrinizi yazarsanız yorumlarımızla destek oluruz.Kullanmış olduğunuz grafiklerin ne manaya geldiğini açıkcası ben pek anlayamadım.Bu tür logoları detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederim.Kolay gelsin.

hilal tanık

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle yorumunuz için tşkler...aslında logo yapmak için oturmadım pc başına öylesine çizgiler çizerken karenin içine doğru giden şekil topuklu ayakkabı izlenimi verdi çizgiyle yukardan fiyonk şeklinde birleştirip çantayı ifade etsin istedim...demekki yetersiz kalmış:S:)

pasha_ht

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.nakkascam.com
logo aslında farklı ama sadece bizler için ama öncelikle canlı renkler kullan belirgin ve dışarıya karşı gözü yormayan renkler olmalı..anafikirde işlemek istediğin her nedir bilemiyorum ama sen devam et..cam fanus yanılmıyorsam bu ayrıca resmin kontür rengini değiştir uyumsuz olmu.kolaygelsin.

pLayer1_mtn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.videonette.com
Açıkçası bende ayakkabı ile ilişkilendiremedim ama neticede deneme bir çalışma deneye deneye en güzelini yapabilirsiniz :)