Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli Grafik Tasarımcı, Yeni Yerini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayipkaplan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ciziyor.com
20 yılı aşkın matbaa ve ajans deneyimim ile İstanbul veya Ege taraflarında grafik &tasarım alanında çalışacabilecegim yeni ekibimi arıyorum.

İletişim ve referanslar için; ***

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

kayipkaplan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ciziyor.com
İlanım yanlış anlaşıldı galiba, çalıştırmak için grafiker değil çalışacağım bir ajans arıyorum.

kayipkaplan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ciziyor.com
İlan Güncel / İstanbul veya Ege Tarafları Grafik Tasarım İşi Arıyorum...

Kısaca hakkımda;
33 yaşındayım. Çocukluktan başlayarak sektörün içinde çekirdekten yetiştim. Müşteri ilişkileri kuvvetli, müşterinin istediğini anlayabilen ve yenilikler sunmayı seven biriyim. Esprili, neşeli, bulunduğum ortama uyum sağlayabilen birisiyim. Çalışmayı seven, işten korkmayan, işi bitirmeden bırakmayan birisiyim. Bekar olduğum için gece gündüz çalışma engelim bulunmamaktadır.

Çalışmak İstediğim Şehir:
İstanbul veya Ege Tarafları

İşletim Sistemi/Program/Seviye:
İşletim sistemi Mac OSX (ileri düzey), Adobe Photoshop (ileri düzey), Macromedia FreeHand (ileri düzey) ve diger tasarım ve yardımcı programlar...

İş Deneyimim ve İçeriği:
20 yılı aşkın matbaa alt yapısı ile Grafik Tasarımcı ve Art Director'lük deneyimim bulunmaktadır.

Referanslarım:
Web sitemden referanslarımı görebilirsiniz.

İstediğim Şartlar:
Uyumlu bir ekip, huzurlu bir çalışma alanı, dürüst ve işten anlayan bir işveren, maaş+yemek eğer İstanbul dışı olursa en kötü ihtimalle kısa süreli kalacak yer, kendi evimi tutuncaya kadar.

İletişim Bilgilerim:
e-mail: ***
GSM: *************

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba

Lütfen cvnizi ***'a gönderirmisiniz.

Alp Ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tekirdağ, Çerkezköy'de bulunan Reklam Ajansımıza grafikerler alınacaktır. Lojman Mevcuttur. Bünyemizde, Günlük Gazete, Reklam Ajansı, Matbaa, Radyo, Dijital Baskı bulunmaktadır.

ilgilenenler, *** adresine başvurabilirler.

ayatcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
*** İletişim bilgilerinizi veya cv nizi bekliyoruz.

serda ocak ak

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, yaptığınız birkaç muhtelif tasarım ve ücret talebiniz ile birlikte cv'nizi *** adresine gönderirmisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...