Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dernek logosu

capanomer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafik kursiyerleri mezunlar derneği için logo yapmamızı istedi hocamız yorumlarınızı bekliyorum kenar cizgileri biraz kalın oldu ilk yorum benden:)

Benzer konular

capanomer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
neden hiç yorum yok yorum yapmaya değmez mi:upset::upset:

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Türkçe karakterler yok o halde yorum yok. :)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım bence olmamış resimmi yapmışsın logomu yani duşunsene bunun ufak kulanıldını ne olacak hiç bişe belli olmıcak zaten belli olmasında yani böle bi logo ....bence grafik mezunu diye bi logo bu şekilde olmamalı bunun logo olduna eminmisin yani logo tasarımında neden metin var kim görecek kim okucak onu böle bişeye gerek yok logo içinde logo logo içinde logo gibi bişe bu yuvarlaklar tekerlek gibi durmuş yorum istemişsin belki abarttım ama içimden gelenler bunlar olmamış

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
diploma biraz olmamis kardes kus. bakma tekerlekleri boyle roll gibi olsaydi daha iyi olurdu

tuğçe ece

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım bu bir ödev.arkadaşımız öğrenme ve kendini geliştirme aşamasında.
casminin eleştirilerine katılıyorum.
zaten hocanız size gerekli uyarıları yapacaktır.yinede üstünde çalışmışsın.eline sağlık kolay gelsin.

capanomer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler bende bunu istiyordum ama dövseydiniz!!!!

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkürler bende bunu istiyordum ama dövseydiniz!!!!

Üyelerimizden yorum istemişsiniz onlarda yapmışlar yorumlarını, kimse kimseyi dövmüyor. Eleştrilere açık olmazsanız bu işte başarılı olamazssınız. Buradan öğreneceğiniz çok şey var. Bence her eleştiriden birşeyler almalısınız. Belliki çok yenisiniz. Size tavsiyem çok araştırmanız ve incelemenizdir. Bir logo çalışması yaparken ilk dikkat edeceğiniz şey okutturmaktır. Hemde basılabilecek en küçük alanda bile. Ben bu logotype ı bir kartvizit üzerinde 2 cm büyüklüğünde düşünemiyorum. Ayrıca logo tasarlarken, degrede ve efekt kullanmktan kaçınmanı tavsiye ediyorum. Okumak için insanların büyüteçle bakması gerekecektir. Bu bilgileri kulağına küpe yapacağını umarak, bu işte başarılı olmanı diliyorum...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım bişeyler yapmaya çalışmışsın emeğine sağlık uğraşmışsında
ama
bu bir logo değilde bir dergiye derneğin tanıtım resmi olarak kullanılabilecek bir çizim olmuş
genede emeğine sağlık

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu grafik kursuna ne zaman başladın merak ediyorum yeniyse yorumumu ona göre yapıcam :) Sen üzerine alınma ama benim şahsi fikrim grafiker olmak sadece program bilmek değildir Türkçe karşılıgı tasarımcı... biraz göz zevki,renk uyumu bilgisi, objeleri yorumlayabilme yeteneği olması gerekir.. eğer bunları başarırsak kendimize grafiker demeliyiz... ;) bu arada çalışmaya devam... :)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence çok lakayitsiz bir logo türkçeye yapılan bir hakaret olarak algılıyorum ben bunu

clown

🌱Yeni Üye🌱
aşırı derecede herseyı sınırlamıssın.bu çalışma küçüldüğünde üzerinde sadece mavi bir bulut görebilirsin biraz daha üzerinde çalış.başarılar.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım sen bunu kaldır at
önce dernek-bakanlık-müdürlük-okul-kurs v.b. logoları bi incele
emin ol sen bile "ben ne yapmışım böyle?" diyeceksin

ve de şunu unutma çalışmalarında ya Türkçe karakterleri destekleyen fontlar kullan yada noktaları gereken yerlere koy sonra unutursun öylece kalır gider

bir de şu var bence Grafik Diploması değilde Grafikerlik Sertifikası daha uygun olur

haydi sana kolay gelsin çalışmalarında başarılar dilerim

pokker1

🌱Yeni Üye🌱
daha iyisi için yola devam güzel olmuş eline sağlık türkçe karakter fontları kullanmanı tavsiye ederim.

capanomer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler sadece şaka olarak dövseydiniz demiştim:) tekrar deniyeceğim

(birde toplamda on saat ders bu kadar yeniyim)

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Döverizde:D
capanomer,övgüler olduğu kadar eleştirilerde olacaktır.Onlar olmazsa zaten eleştiriye gerek kalmaz.Ama yıkıcı eleştirileride tasvip etmiyorum.Yukarıda da yapıcı eleştiriler mevcut.

O diplomanın altındaki zeminin, pelerin olduğunu zor anladım..Daha belirgin kullanılabilir..
Bu logo değil de..Afiş,katalog vs ..çalışması olabilir.
Başarılar

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
budaha sade ama o yazıları yanlara koyma ve o cerceveye hiç gerek yok kaldır onları yazıyı başka biyere yaz artık onu sana bırakıyorum ve birazdaha kalın olsun lar bide öle dene daha iyi olucagını düşünuyorum