Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Didim Altınkum da görevlendirilecek

Ajans E&G

🌱Yeni Üye🌱
Üniversite ya da dengi okulların grafik/tasarım bölümlerinden mezun, tercihen dergi grafik-tasarımında deneyimli, iyi derecede Photoshop, Freehand, Quark x-press,Corel programlarına hakim, dergi baskı konusunda bilgili, tercihen web
tasarımından anlayan bay bayan iş arkadaşları aranıyor.

İş arkadaşlarımızın tüm ihiyaçları karşılanacaktır. (Tam gün SSK Maaş prim)

Başvurular için:

CV için: özel mesaj ile iletişime geçenlere mail adresi verilecektir.

Gürkan Alınak

Benzer konular

Ajans E&G

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerler arıyoruz

Didim Altınkum Şubemizde görevlendirilmek üzere

Üniversite ya da dengi okulların grafik/tasarım bölümlerinden mezun, tercihen dergi grafik-tasarımında deneyimli, iyi derecede Photoshop, Freehand, Quark x-press, Corel Draw programlarına hakim, bay veya bayan iş arkadaşları arıyoruz.

Başvurular için:

CV için : özel mesaj ile iletişime geçenlere mail adresi verilecektir.
Gürkan Alınak

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

G®afikir

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, aradığınız elemanı bulabildiniz mi?

11 sene boyunca yazları hep didimdeyim, bu sene işlerimin yoğunları sebebiyle henüz gitme fırsatı bulamadım, fakat euro 2008 sonrası yüksek ihtimalle gitmeyi düşünüyorum.

didim küçük bir kasaba, orada bu tür işleri yaz sezonları yürütebilirsiniz, hatta patlama bile yapabilirsiniz, sanıyorum otellerin, restaurantların katalog ve etiket tasarımlarını yapıcak birilerini arıyorsunuz.

ben bahsetmiş olduğunuz progrmaları üst seviyede kullanıyorum, bunlara ek olarak birazda 3d ve php biliyorum.

daha önce çeşitli ajanslarda cretaive designer ve web tasarımcı olarak çalıştım. fakat dergi,katalog gibi fazla bir işim yok. bir kaç tabela ve bir kaç kartvizitten ibaretler.

bunun dışında web ve interaktif uygulama derseniz türkiye çapında büyük firmalarla çalıştım ve size 100ün üzerinde referans verebilirim.

didim gibi ingilizlerin kaynadığı bir yerde ingilizce bilen birisi olsa sizin için daha da avantajlı olabilir, benim ingilizce konuşabilecek düzeyde çok iyi değil.

yer problememiz olmaz, altınkum merkezde iseniz her gün arabayla gidip gelebilirim, didimi çok iyi biliyorum.

bu dezavantaj ve avantajlarımı kabul ederseniz ve maaşınızda tatmin edici bir miktardaysa dediğim gibi euro 2008 sonrası geldiğimde bi ön görüşme yapıp beraber çalışabiliriz.