Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Hp
rıso
roland
canon
mımakı
epson
mutoh
seıko
konıca mınolta
challenger
fladbet
sublımatıon
kımoto
xaar
ınfınıtı
myjet

Son düzenleme:

darkness_past

🌱Yeni Üye🌱
Baskı Makinenizle ilgili problem ve şikayetlerinizi Bildirebilir bu konuda yardım talep edebilirsiniz.
1d872ed30e.jpg

merhaba arkadaşım. GHONGZHENG marka bi makinemiz var ve çalıştıramıyoruz. makine bilgisayarda online olmuyor ve çalışmayı gönderdiğimizde (can not open prot) yazıyor. bu konuda bana yardımcı olabilirmisin.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Slm DARKNESS_PAST . Öncelikle Ghongzheng marka makineler ithalatçı firma tarafından EKSİK DUNGLE ile alınıyor. Elinde 2 DUNGLE olması lazım. Ayrıca MAINTOP Programında işi
tamamladıktan sonra RIP Prog. atıyorsan iş orada LPT ya da COM1 üzerinden çalışmaz. MAINTOP'ta işi kaydederken .RIP olarak değil FİLE olarak Farklı bir klasöre kaydetmen gerekmekte. Daha Sonra maintop prog. CDsinin içinde PRINTER SETUP olmalı. Onu C:/Program Files içine kaydetmeli ve .EXE dosyasını masaüstüne almalısın. Programı açınca MAINTOP'ta kaydettiğin klasörü bu prog.'a göstermen gerekir. Çift tıklayarak işi prog. aldıktan sonra yine çift tıklayarak ayarlamaları yaparak START PRINTER demen yeterli.

Son düzenleme:

Aragorn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şamandıradan boyayı geri veriyor.

merhaba partner marka çin malı bir makinamz var. geçen gün normal bir şekilde çalışırken kırmızı boya kesilmeye yani atmayaya başladı daha sonra makinanın orta yerinden kırmızı boya borusunun patlamış olduğunu gördüm. ama kırmızı borunun patlaması ile diğer data kablosu (İDE benziyor) da erimiş hatta telleri gözüküyordu. bende tümünü değiştirdim daha sonra makineyi açtığımda sarı ve kırmızı boya şamandıralarından boyayı doldurduktan sonra geri çıkartmaya başladı. bir türlü sorunu çözemedim sizce ne yapmam gerek.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Slm ARAGORN. Data kablosunun uçlarını kontrol et. Temassızlık olabilir. Daha sonra şamandıraların çalışıp çalışmadığını kontrol et. Sonra şamandra siboplarını aç ve el ile siyah ya da maviyi baz alarak aynı seviyede manuel ile dolum yap. Daha sonra makineni aç. Tüm bunları uyguladıktan ve kontrol ettikten sonra problem devam ederse msj yaz farklı bir yol daha anlatacağım. iyi çalışmalar.

hakans

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
benim makinamdaki sorun
baskı aşağıdan yukarıya basıyor neden
ne yapmalaıyım
bu arada ben hakan time dijitalden
memnun oldum:D

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Hakans selam kardeşim. Senin makinen ters basıyorsa eğer makinenin tekerlekleri yukarı gelecek şekilde ters çevir. baskıyı da tersten ver. Gerçi sende vardır problem ama neyse :) :) :) Nasılsın bu arada ???

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
ATAMEC Baskı ve Baskı Makineleri - Dijital Baskı Makineleri - Plotter Teknik Servis

GIDA ÇARŞISI

Kendi yerimi açtım. İstanbul destekli tüm türkiyeye teknik destek veriyorum. Sen neredesin?

ismailaktan

🌱Yeni Üye🌱
by atamec sıtenın nerdeyse en kucuk uyesıyım elımde tıtan jet 3312 var bu makınenın sorunları saymakla bıtmez bana yardımcı olurmusun sımdıden tsk

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bay Atamec kaç senede bu kadar makina üzerinde tecrübe sahibi oldunuz?

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Myjet marka makinamızın vakum panelinden uğuldama şeklinde bir ses geliyor. Vakumu kapattığımda ses de kesiliyor, açınca ses yeniden başlıyor. Henüz söküp bakmadım. Acaba neden kaynaklanıyor olabilir?

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Myjet marka makinamızın vakum panelinden uğuldama şeklinde bir ses geliyor. Vakumu kapattığımda ses de kesiliyor, açınca ses yeniden başlıyor. Henüz söküp bakmadım. Acaba neden kaynaklanıyor olabilir?

Fanlar tozlanmıştır fanları temizle...

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
12 senedir bu konularda tecrube edindim. SKYTH.

tozlanmadan kaynaklanmaz. vakum pervanesinin ayaklarından biri kırıldıysa içeride çarpma yapıyor olabilir. temizlemen gerekli.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Daha önce hangi firmalarda çalıştınız? Bunları sorma sebebim belki bir işbirligine girebiliriz teknik servis konusunda.

Benim kendi işyerim var. Teknik servis olarak istanbulla bağlantılı çalışıyor ve tüm türkiye'ye servis hizmeti veriyoruz. Çin'de eğitim aldık ve Sertifikalı olarak çalışıyoruz. Malum bu cihazlar 15.000$ ila 300.000$ arasında değişen fiyatlarla satılıyor ve yetkisi olmayan birinin kurcalaması büyük sorumluluklar getirir. Yardımlaşabiliriz sorun değil. Bilgi arttıkça bilgidir. Ne teklif ediyorsun ? ;)