Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dış mekan baskı için makine tavsiyesi istiyorum

ismaildemirtas

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kirpiweb.com
Merhaba arkadaşlar

dış mekanda branda baskısı yapmak için 180cm lik bir makine araştırıyorum öenmli olan m2 baskı maliyetidir.

Araştırdığım epson dx5 ve hp z6100 var.

Tavsiyelerinizi ve dikkate almam gerekenleri burdan söylerseniz bilgilenirim

Rhapsody34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Araştırdığım epson dx5 ve hp z6100 var. bu makinalar iç mekan diye biliyorum. bunlarda bide laminasyon maliyetin olacaktır...

Polaris ve Konika kafalar tavsiyelerimden..

marka olarak flora kullanan arkadaşlarım var maliyet olarak düşük diyorlar

kullandığım Polaris kafa ozak makina nın sattığı makinadan kafa teknolojijisi ve baskı kalitesi çok güzel ancak kafa imalat malzemeleri biraz dandik kafalarda çok sorun yaşadık

Maxima uygun fiyatlı çok kaliteli baskı alırsınız Konika kafadır oda Xzaar tavsiye etmem

Şiddetle tavsiye edebileceğim Vutek dir...

Ayrıca 180 lık bulabilirmisiniz bilmiyorum 2.50 alın en azından malzeme ısrafınız olmaz. büyük ebatlar ve adetli işlerde çok faydasını görürsünüz.. 3.20 alırsanız ne alâ.

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır büyük makina alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 9,000 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz

2eileriteknoloj

🌱Yeni Üye🌱
baskı makinesi

merhabalar...
ben Yasin şentürk 2E ileri teknoloji ürünlerinde çalışmaktayım... epson dx5 ve seiko sistemli makineleri satmaktayız. her iki makine de baskı maliyeti olarak çok ekonomiktir...
dış mekanda branda baskısı yapmak için 180cm lik bir makine araştırıyorum öenmli olan m2 baskı maliyetidir.

Araştırdığım epson dx5 ve hp z6100 var.

Tavsiyelerinizi ve dikkate almam gerekenleri burdan söylerseniz bilgilenirim[/QUOTE]

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır büyük makina alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 9,000 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz