Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dönerciye Yaptigim bir el ilani

Layguen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar kritiklerinizi bildirin lütfen

dekblatkopieag3.jpg

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
yazılar resimlerden büyük kötü durmuş, birde gölgelendirmeleri siyah yerine beyaz yapsaydınız daha hoş dururdu herhalde elinize sağlık.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Biraz daha canlı renkler kullanmanı tavsiye ederim birde en alttaki tabak kesime çok yakın

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
guten morgen deutchland...almanya standartlarında olmuş oradaki imbissler hep bu tarz reklam kullanır...döner, lahmacun, pizza yazılarını biraz küçültüp, zemin rengini değiştirirsen tamamdır...özledim ben cacıklı döneri ya...eline sağlık...iyi çalışmalar...

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Renkler konusunda Fatos'a katılıorum ve eklemek istediğim bi kaç şey war. Daha göze hoş gelen fontlar kullanmalısınız ve Jeden falan filan yazan yerlerde ayırdığın alan hoş görünüyo ama kullandığın kan brushları insanlarn aklına başka şeyler getirebilir.
Kolay Gelsin...

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o kan fırçaları gerçekten hoş görünmüyor. bir de üstteki kırmızı bant ile altta kan fırçaları kullandığınız kırmızı bloklar bütünlük sağlamalı gibi sanki. ikisinde fırça kullanılmış , ama üstteki batta yok bana eksiklik hissi verdi açıkçası.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazıları çok büyük olmuş yazıların büyük olması karmaşaya yol açmış zemin rengi çok koyu daha canlı cıvıl bir renk olabilir iki resmi ayrı yerlerde kullanmana anlam veremedim yazı fontları çok basit kalmış

Layguen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Zucker Angel

Dankeschön ich versuche besser zugestalten

Layguen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tesekürler arkadaslar biraz daha calissacam üzerinde

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
guten morgen deutchland...almanya standartlarında olmuş oradaki imbissler hep bu tarz reklam kullanır...döner, lahmacun, pizza yazılarını biraz küçültüp, zemin rengini değiştirirsen tamamdır...özledim ben cacıklı döneri ya...eline sağlık...iyi çalışmalar...

zucker arkadaşıma katılıyorum daha çarpıcı bir renk seçmelisiniz emeğinize sağlık...

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
zemin zaten karanlık bir de gölgelendirme olunca iyice kara bir tablo olmuş, birazdaha canlı renklerle çalışmalısın, Sarı kırmızı tonları dene, biraz emsal markaların çalışmalarını gör

iyi çalışmalar

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
aşırı koyu tonların hakim olduğu bir çalışma olmuş (ışıklı tabela ise normal)
foroğraf görsellerin kontras değerleri çok çok farklı... biraz dengeye ihtiyacı var renklerin
çalışma çalışmadır elinize sağlık

dexter_ip

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkp.com
arkadaşım çok güzel tasarım olmuş fiyatlar bence normal fiyatları belli ediyor güzel bi tasarım

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Başarılı Bir Çalışma Renkler Koyu Yazılar Beyaz uyum sağlamış birde ürünlerdeki siyah gölgeleri biraz daha yumuşak olsaydı daha güzel olurdu emeğine sağlık..

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence biraz daha çalışsan daha güzellerini yapacagına inanıyorum