Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dreamweaver de Kayan yazı nasıl yapabilirim?

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar yukarıdan aşşağı kayan yazı nasıl yapabilirim bir de yazı kayarken link verme nasıl oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sitede bu soru defalarca sorulmuştu...arama yaparsanız ulaşabilirsiniz.

<marquee align="middle" scrollamount="1" height="30" width="100%" direction="down" scrolldelay="1">Grafikerler.Net</marquee>

Link için de " <href> " etiketini kullanın. Ayrıca bu konunu dreamweavere ile alakasını anlayamadım.

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim bir sorum daha olucaktı href i neresine koyacağım

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
<marquee align="middle" scrollamount="1" height="30" width="100%" direction="down" scrolldelay="1"><a href="#">Grafikerler.Net</a></marquee>

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim kardeşim çok sağol ancak siteyi daha yayımlamadım önizleme kısmına girince tıkladığımda siteyi açmıyor

Son düzenleme:

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Biraz daha açık olursanız size yardım etmemiz kolaylaşacaktır.Sitenizi Dreamweaver da tasarlıyor ve F12 tuşu ile önizleme yaptığınızda açılmıyorsa, site dosyalarınızın bulunduğu klasörü açın ve ordaki anasayfa dosyanızı açmanızı deneyin açılıyorsa progmdan kaynalanan bir hata vardır.Eğer çalışma dosyalarınızın uzantıları ".PHP" ise dreamweaver dosyanızı açamayacaktır.Çünkü PHP windows ortamında tek başına görüntülenemez.Bir PHP istemcisi kurun (EasyPHP) veya çalışmalarınızı bir sunucuya upload edere deneyin.Yada çalışmalarınızn uzantılarını Dw içerisinde geçici bir süreliğine ".HTML" çevirin hem çalışamalrınızı görüntülersiniz hemde yaptığınız değişikler sonucu Uptade derseniz sayfanızda bulunan bağlantılı linkler de otomatik olarak değişecektir.

Tasarımınızı bitirdikten sonra tekrar uzantıları Dw içinde .PHP yaparak sunucunuza yükleyin

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim linki ekledim önizlemeyi açtım tıkladığımda oraya yönlerdiğim site çıkmıyor yani c:/dekst...../www.......com bulunamadı diyor

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
link yolunu hatalı vermişsin eğer tüm site dosyaları tek dizin(klasör) içindeyse örneğin index sayfasına link vereceksen;

c:/.../index.htlm bu şekilde değilde sadece

link adresine index.html yazman yeterli

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim çok sağol

cekypunch

🌱Yeni Üye🌱
Benimde bi sorum oLacaktı sımdı tabLonun ıcıne ekLemek için bu kayan yazıyı tablo kodunu nasıL ekLiyecem ¿