Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Düğün Aksesuarları Satış Sitesi

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
site daha tasarım aşamasındadır
%99 css tasarımdır ve asp kodlaması kullanılmıştır
kesinlikle template değildir özgün tasarımdır (sadece gelin resmini yabancı bir siteden aldım)
firmanın isteği üzerine sitede sadece siyah ve altın sarısı renk kullanılmıştır
renk ve uyum hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum

resim1hf.jpg

resim2k.jpg

resim3u.jpg

resim4a.jpg

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
Site iyide resımler dekupe olmamıs yenıden dene

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
yorumun için teşekkürler ozlem aslan, sitedeki resimler dekupe olmamış derken gelin resmini kastediyorsan dekupesinde bir sorun göremedim ama ürün resimlerini kastediyorsan sadece deneme amaçlı konmuştur

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
genel konsepti cidden hoş olmuş.. iyi çalışmalar diliyorum..

rockan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
site ilk açıldığında gelinin kafasının üstü bozuk gözüküyor bende bi baksan iyi olur. güzel bi çalışma olmuş eline sağlık.

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
yorumun için teşekkürler rockan, site tasarımını şu anda durdurmuş bulunmaktayım firma ile pürüzlerimiz var ( resmen çorba ettiler, yaklaşık 10-15 kalem extra değişiklik istediler anlaşma dışında tamam bazı kodlar sorun değil eklenebilir ama bazıları için sıfırdan başlayıp uğraşmak lazım, istedikleri özelliklerin getirdiği extra fiyatlandırmayıda kabul etmiyorlar ) site hazır zaten sadece admin panelini yapacağım sonra forum da satışa çıkarmayı düşünüyorum

q4ms3_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok başarılı Biraz daha özenilse süper bi site olacağı çok belli şimdiden tebrik ederim arkadaşım :)

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Gayet başarılı olmuş fakat arkadaşlara dekupe konusunda katılıyorum ve alt kısımdaki akbank ve kredi kartları logoları çok büyük daha küçük yapmalısın onları direk göze çarpıyor. Başarılar

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok karanlık bir site olmuş düğün denilince insan daha açık şeyler bekliyor :) beyaz toz mavi ve pembe renkleri güzel olabilir :)

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
haklısın evrem03, insan hayatının dönüm noktalarından biri olan evlilik için daha canlı renkler kullanılabilirdi ama firma logosu siyah - altın sarısı olduğu için site renklerini de bu tarzda istemişlerdi

not : bekarlık sultanlıktır derlerdi de inanmazdım :)

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
yorumlarınız için teşekkürler q4ms3_ , hunterboy daha önce de yazdığım gibi siteyi yaptığım firma ile pürüz yaşadım ve site tasarımını bıraktım yakında forumda satışa çıkartacağım 200 tl fiyat istemeyi düşünüyorum

eserver_sek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hehe kusura bakma ya gülüyorum çünkü Bu gelini bizim burda ki fotoğrafçıda hep görürdüm (ne güzel kız falan diye söylenirdim) demek ki yabancıymış :D

Neyse bence güzel bir çalışma olmuş başarılar..

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bekarlık sultanlıksa bende evlenip kendi krallığımı kuracağim :)

üstad nacizhane tavsiye değiştir şu gelin resmini her yerde ayni gelini görmekten usandim :))