Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dünyayı saran film şeridi nasıl yapılır arkadaşlar?

DorlioN26

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar dünyayı çizdiğim film şeridiyle sarman şeklinde kaplamak istiyorum. Lütfen yardım edin :(

Benzer konular

DorlioN26

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar sorum 38 kez görüntülenmiş bilen mi yok sorumu ciddiye alan mı yok? Anlamadım. Lütfen yardım edin öğrenmek istiyorum sitede bulamadım :(

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şöyle anlatayım o halde.
Dünya görüntüsü altta, çizdiği film şeritleri de üst layerda iken. film şeritleri layerini seçip...

sen belkide hepsine birden değil tek tek yapman gerekebilir. Sonuçta bu anlattığım 10 sn içinde gerçekleşti, menüleri göstermek içinde. gerisi senin yeteneğine kalmış.

Sonuçta bu bilmekle alakalı değil anlatabilmekle alakalı. Bazı efektler vardır ki anlatana kadar yapman gerekir ki, saatler alabilir.

DorlioN26

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür edeim denizcem ama sarmal şeklinde dünyanın etrafında film şeridinin nasıl sarıldığını yapamadım. Hata bende ki örnek resim vermedim.
Çizdiğim düz film şeridini bu şekilde sarmal yaparak dünyayı sarmasını sağlamak niyetim. Lütfen yardımcı olun :(

Son düzenleme:

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür edeim denizcem ama sarmal şeklinde dünyanın etrafında film şeridinin nasıl sarıldığını yapamadım. Hata bende ki örnek resim vermedim.
Çizdiğim düz film şeridini bu şekilde sarmal yaparak dünyayı sarmasını sağlamak niyetim. Lütfen yardımcı olun :(

Bu çalışma üzerinden birşeyler çıkartabilirsen

X5mLC.png

Vektörel olarak buradan indirebilirsin

umarım işine yarar

Sarmal için bu formuda kullanabilirsin

lwhbn.png

Buradan

Son düzenleme:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
o bulduğun şeridiin ortasına ps ile dünyayı rahatlıkla koyabilirsin . silgiyle felan hallolur

DorlioN26

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim photoshopta kendi yapma imkanım yokmu? Aİ ile aram pek iyi değil :( Çok şey mi istiyorum :(

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür ederim photoshopta kendi yapma imkanım yokmu? Aİ ile aram pek iyi değil :( Çok şey mi istiyorum :(

2.eklediğim dosya sarma için daha uygun görünüyor,eps dosyasıdır,

ilk eklediğimde ai çok birşey yapman gerekmiyor aslında ai de , dosyayı açtığında dünya ve film şeridi ayrı ayrı layerlarda sadece tek tek secip photoshop a aktarman yeterli veya daha pratiği export seçeneğinden psd olarak exportlayıp layerli kaydet i işaretlersen photoshop a layerli olarak alabilirsin.