Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

e ticaret web arayüzü

toxic666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tek ürünlük bir eticaret sitesi için yaptığım arayüz tasarımının satın al sayfası

toxic666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim arkadaşlar, müşterinin mahvettikten sonraki halini göstermek istemiyorum :) heryer satın al butonu ve kargo ikonlarıyla doldu

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim arkadaşlar, müşterinin mahvettikten sonraki halini göstermek istemiyorum :) heryer satın al butonu ve kargo ikonlarıyla doldu

o halini çok merak ettim. İlk hali oldukça başarılı. Sade anlaşılır ve şık.
Bir kerede emeğinize sağlık siz daha iyi bilirsiniz diyenini görmedim :D

alidemirci1

🌱Yeni Üye🌱
Footer çok renksiz kalmış gibi geldi bana. Diğer bölümler gayet başarılı.

theturkayy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.onurturkay.com
tasarımlar musterı mudahele etmedıgı surece guzeldır. bız tasarımın alıcı olmasını ısterız onlarsa satıcı ;)

stickerizm_ir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım olarak başarılı ama blog sitesini daha çok andırıyor . E-ticaret tasarımına uzak kalmış biraz.

toxic666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
parfüm sadece bayanlara hitap ettiği için eticaret öğesine fazla abanmak istemedim daha fazla açıklama girdim çünkü bayanlar bir ürünü görüp beğenince bunu alayım bari demiyor, ben bunu istiyorum diyor, aşık oluyorlar ürüne ve bunu sağladıktan sonrada ne fiyatı ne taksidi nede kargosu pek umurlarında olmuyor gözünü kapatıp alıyorlar, neyse müşteriyle kavga ettik zaten proje iptal oldu :) çünkü onun istediği şekilde yapıpta referanslarıma koyamam o tasarımı. Hiç yapmamak daha iyi

fhkoksal

🌱Yeni Üye🌱
öğrenci kabul ediyormusunuz acaba şöyle bişeyi yapabilmeyi öyle çok istiyorum ki ancak nerden başlayacağım nasıl olacak henüz onu bile kestiremedim . Gözüm açık gidecek ya :(((

YaLquzaq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam bu tasarımı beğenmeyen bir müşteriyle çalışmak bence aptallık olurdu en güzelini yapmışsınız...

duzgunozkan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ben firmam için yazılımı bünyemizde yapılmak üzere bir e ticaret arayüz tasarımı yaptırmak istiyorum bununla alakalı bana fiyat teklifi verebilecek arkadaşlar var mı?

ihsan2

🌱Yeni Üye🌱
Şu firma kalitede son noktada bir görüş bence. *****

Moderatör tarafında düzenlendi: