Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

edius 5 kasma sorunu

yusufdemirci

🌱Yeni Üye🌱
öncelikler merhaba ben edius 5 kullanıyorum bilgisayarım 8gb ram i5 işlemci 1gb nvidia gt740m 750 gb hard disk özellikler iyi kasmaması gerekiyor ama montaj yaparken baya kasma var arttırmam gereken bi sistem var mı yoksa edius dan bi ayar falan mı yapmam lazım ediusu yüklediğimden beri orjinal ayarlarda

Benzer konular

forumdays

🌱Yeni Üye🌱
Bir ara bende kullanmıştım. Kasma sorunlarının nedeni tam olarak programın kendisinden. veya virüs'ten olabilir kardeşim görev yöneticisinden kontrol et istersen ya da programı güzelce bir tarat

yusufdemirci

🌱Yeni Üye🌱
Bir ara bende kullanmıştım. Kasma sorunlarının nedeni tam olarak programın kendisinden. veya virüs'ten olabilir kardeşim görev yöneticisinden kontrol et istersen ya da programı güzelce bir tarat

peki sen kullanırken ayarlardan birşey yaptın mı ? mesela ben programın kullanacağı ram i yükselttim. Vegas kullandıysan orda montaj yaparken best good preview draft gibi ayarlarla en azından montaj yaparken kaliteyi düşürüp kasmayı azaltabiliyordun tam demek istediğim ediusta da böyle bir şey varmı ?

forumdays

🌱Yeni Üye🌱
Genel olarakta zaten programlar bu tür sorunlardan kasma yaratır. ama sana tavsiyem
edius 6 yı denemen arkadaşlarım hala devam ediyor. Kullanışlı olarak işlerini gördüklerini söylüyorlar.