Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

efe yada zeybek istek

asi007

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar aramadığım yer kalmadı elinde efe yada zeybek pdf ai cdr eps farketmez vektörel olur yoksa yüksek çözünürlüklüde olur acil arkadaşlar bulamıyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

morkoyun

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu kadar güzel bir sitede yöresel oyunlarımızı tanıtan vektörel çizimler yok!, bu büyük bir eksiklik!

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar bu kadar güzel bir sitede yöresel oyunlarımızı tanıtan vektörel çizimler yok!, bu büyük bir eksiklik!

sayın üye grafiker yazıyor mesleğiniz
çiziniz ve eksiği kapatınız lütfen

not: sizin gibi ünlem işaretleriyle anlatımımı vurgulamama gerek yok sanırım
siz anladınız beni

xxdonencexx

🌱Yeni Üye🌱
bende 1-2 tane var...dxf 2000 uzantılı..epey olmuş istemişsin ama...isteyen varsa yardımcı olurum...mailim *** buradan haberleşemezsek mesaj at yüklerim ben buraya...Sevgiler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bende 1-2 tane var...dxf 2000 uzantılı..epey olmuş istemişsin ama...isteyen varsa yardımcı olurum...mailim *** buradan haberleşemezsek mesaj at yüklerim ben buraya...Sevgiler...

Ortak platform alanını kullanın ve yeni konu açarak yardımcı olacağınız konuyu bir başlık altında toplayın. Madem adı paylaşım olacak 1-2 değil herkes faydalansın...

xxdonencexx

🌱Yeni Üye🌱
ok..anladım ama bu defalık böyle olsun...ben soruya cevaben yardımcı olmak istemiştim...

ayrıca bu konuya ulaşmak zor değildir...bulunmaz hint kumaşı gibi değerli ve ulaşılmaz değildir...

basit bir arama ile bulunabilecek bir konudur...böyle uyarılar-kurallar-düzenlemeler yapılacaksa üyeliğimizi iptal de edebiliriz...

bunda bir tereddütüm olmaz....

Moderatör tarafında düzenlendi: