Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

El yapımı cintiq

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm lar..
arkadaşlar öncelikle beğeniniz için teşekkür ederim...
ancak ayakları yere basan biri olarak söylemeliyimki tablet yapmak demek dış kasasına bir lcd eklemek değildir...
öncelikli olarak tabletin board unu üretmek gerekirki bu bir wacom olmak demek...
yani öyle birilerine satın tadında işler değil bunlar...

ama mashtiq v.2 için gerekli malzemeler geldi...
ve ilk değişim önceki planımda olmayan muhteşem bir değişklik. BU yeni değişim ile huzurlarınıza çıkacak...
şu anda çalışmalar devam ediyor ve tabiki fotoğraflarınıda unutmadığım sürece çekmeye çalışıyorum...

az daha sabır lütfen...

teşekkürler...

logox

🌱Yeni Üye🌱
valla birader denemeye korktuğum bir olayı yapmışsın, internette yapanları gördüğümde tırsmıştım. yine bir araştırayım dedim meger sen yapmışsın... v2 projen ne alemde? elimde bir tablet var, eski bir laptop 4:3 ekran oranı. şu işin maliyetini çıkarsan da bana da yapsak şundan :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ederim... Her babayiğidin harcı değil :)
Büyük cesaret hakikaten... Hayretler içerisinde izledim ve yeni cıntıqı merakla bekliyorum!:alkis::alkis::alkis:

Son düzenleme:

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işlerimden dolayı bu ara pek ilgilenemediğim için yatıyor aslında.. yoksa malzeme tamam herşey tamam...
bi boşlukta mutlak yeni resimler ile huzurunuza çıkacak...

burak kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buka-limon.deviantart.com
Güzel çalışma, nette görmüştüm, ama Türk kardeşlerimizden uygulayıp kullanabilen ilk siz olmuşsunuz. Yalnız hoparlör eklemek biraz sakıncalı değil mi? Manyetik cihazlar tabletin dengesini bozabiliyor diye duymuştum.

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bir sorun yaşamadım...

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla çocuklar malzemeler geldi hep süperde bi alete dönüşüyor.. daha ince v.s ama işlerden vakit bulamıyorum masamın üstünde açık vaziyette yatıyhor.. odayıda dağınık yapıyor asma kafamı toplayıp bi ilgilenemedim...
birde bu arada bi arkadaş için cnc imal ediyorum.. kasasınıda onunla yaparım diye biraz da erteliyorum aslında..
yakında dönücem aranıza...
az daha sabır lütfen...
hem nasılsa çalışır vaziyette sunumu yaptım şimdilik geliştirme kısmındayız.. biraz izin alamyı hakettim yani sizlerden..
:))

teşekkürler...

candogdu

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle tebrik ederim güzel bi çalıma olmuş,birde sorum olacak 15 inç monitörle a4 boyutundaki tabletin olçüleri bildiğim kadarıyla tam olarak örtüşmüyor bu sorunu nasıl hallettiniz tekrar kolay gelsin

0rpheus

🌱Yeni Üye🌱
Dostum gerçekten eline sağlık. Ben de cesaretimi toplarsam izinde gitmeyi düşünüyorum.

Ama ne olursa olsun bir şeyi belirtmem gerekiyor ki; senin el yazında en az benim ki kadar kötü imiş :D Belki de bu yüzden bende yatay çizgileri dikey çizgileri olduğu kadar iyi çizemiyorum. Döndür babam döndür :D

V.2 yi inan dört gözle bekliyorum .)

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle tebrik ederim güzel bi çalıma olmuş,birde sorum olacak 15 inç monitörle a4 boyutundaki tabletin olçüleri bildiğim kadarıyla tam olarak örtüşmüyor bu sorunu nasıl hallettiniz tekrar kolay gelsin

4:3 15 inch monitör a4 e tam olarak oturuyor hatta yanlardan bir parçada yer kaybımız oluyor tabletin boardundan .. ama 1 er santim gibi.. çok önemli değil...

mcirpan

🌱Yeni Üye🌱
mash arkadaşım..emeğine sağlık...tebrik ederim...
digital tshirt baskı makinesi imal edebilecek kişiler arıyorum...(flat)
ilgilenirseniz görüşelim...(adımın sonuna at.gmail ekleyebilirsin ulaşmak için.)

logox

🌱Yeni Üye🌱
kardeş bir grafik tablet ile bir lcd ekran yollasak.. kar payını koysan da bize de yapsan?

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla çok süper olmuş ; tebrik ederim . böyle sıfırdan işler çok güzel .

majestecan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tebrikler üstad süper olmuş hata canavar gibi duruyor.

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar...
son olarak "mcirpan" arkadaşımız için tshirt baskı makinesi yapmaya başladık bu aralar onunla uğraşıyorum...

cintiq tadında bir makine içinde çok daha süper fikirlerim var ama "mcirpan" arkadaşımızın işini bitirip teslim edelim ondan sonra inşallah....

ilginiz için tekrar teşekkürler...

soyuldu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş bana hidrojen bombası lazım. sana hidrojenle bir el bombası yollasam, kar payını ekleyip bize de yapsan?

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:)
bu arada silah teknolojileri ile oldukça ilgili biriyimdir.
yeterli bütçen varsa gerçektende yaparım..
yani bütçeni kontrol edip tekrar yaz.. be yaparım. ( buyur şimdi top sende )
:)