Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elf Şovalye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Elf Guard

Uc-Logic PF1209 Pro-Tablet | Photoshop CS3 |

Elf_Guard_by_alikasapoglu.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğine sağlık renkler gerçekten iyi kullanılmış emeğine sağlık bu tarz renkler beni çok etkiliyor çok hoşuma gidiyor :aripuan:

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
kilitlendim ekrana:)çalışmada ki atmosfer çok etkileyici.Dağlar ve buğulu ortam,savaşçının kıyafeti ve dokular 10 numara.Elinize sağlık

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İllustrasyondan pek anlamadığım için teknik olarak yorumda bulunamıyacam.Ancak çok beğendiğimi söyleyebilirim.Tebrikler emeğinize sağlık.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel bir çalışma, sadece sarı-yeşil arası renk biraz metalik bir görüntü vermiş sanki :D

Elfler ok kullanmayı sever ve ormanlarda huzurlu yaşamayı tercih ederler bu arada ;)

Son düzenleme:

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok hoş bi çalışma gerçekten eline sağlık eh bunu yapan bir de osmanlı leventi yapmalı bence :))

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben de arkadaşların söylediğine benzer şeyler söyleyeceğim. Çalışma son derece basit. Bir de özel isteğim olacak. Bu tip çizimler genellikle savaşçı veya doğa üstü karakterler üzerine yapılıyor. Bilimsel çalışmalar yapan insanlar ile ilgili böyle şeyler yapıp yayınlamanız beni ne kadar mutlu eder anlatamam. :artipuan: diyor ve çalışmalarınız devamını diliyorum.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Bunu ne ara çizdin la:) askere gidiyoruz diye mailede atmaz oldun:)) Elf tamam zırh tamam ama kılıç yanlış. kılıç kavisli ve uzun saplı olmalıydı. uzun saptan kastım nerdeyse yarı mızrak kadar uzun:)) insan hayalgücü olan elflere hayal edilen kılıcları hiçmi incelemedin mübarek:))

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Karakter ve atmosfer çok güzel oturmuş, elinize sağlık.
Kolay gelsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...