Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Emre Sevim Logo (Kişisel Logo)

alsacemre

🌱Yeni Üye🌱
Merak üzerine başladığım bu yolda yürümek isterim fakat hayat o kadar acımasız ki hayal ettiği mesleğini eline alamıyor :(

tjdcj.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Keneli

🌱Yeni Üye🌱
Dostum Bende Senin Düşüncendeyim
3yıldır Photoshop Kullaniyorum
Kendi Kendimi Geliştirdim Ama Diploma Olmayinca Boş..
Logon Güzel.

Son düzenleme:

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo denilen sey bumu simdi ?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Logo çizimi bilgi birikimi gerektirir.. Kap programı gel demekle olmaz..
Dolayısıyla beyler, ahlayıp vahlayacağınıza hevesinizi az daha körükleyip logo çiziminde dikkat edilmesi gereken ayrıntılar üzerine geniş bir araştırma yapmanızı ve bolca kafa patlatmanızı öneririm.. ;)

ridvanyldz

🌱Yeni Üye🌱
İnsana hiç bir engel olamaz şu hayatta. Ve hiç bir şey için geç olamaz. fakat ben diploması olmadan bu piyasaya girmeyi çok anlamlı bulmuyorum ben bu işten para kazanmak için yıllarca emek harcadım boş zamanlarımda pc başında internette araştırma yaparak öğrenmedim cidden açıkçası zoruma gidiyor bu. Benim yaptığım 1 logodan asla şikayet gelmedi asla yenilenmesi gerekmedi ama bir müşteri bana "ya önceki logoyu 1 günde yaptılar sen neden 1 haftadır uğraşıyosun elinmi çok ağır arkadaşım" dediğinde dicek bişey bulamıyorum elim ağır değil benim yaptığım logo kusursuz. ve bir logoyu firmaya ve çapına göre değişir ama ortalama 200 liraya yaparken şimdi 50 liraya satıyorum ha size iyi görünebilir ücret ek gelir 50 lira haftada 350 ayda 1400 diye hesaplayabilirsiniz ama benim logo'm 1 haftamı alıyor ve 50 liraya ben geçinemem öğrendiğim başka meslekte yok aylık 200 lirada kirama bile yetmiyor. sırf fiyatların düşük olması sebebiyle isteksizce hazırladığım kötü çalışmaları satıyorum müşteri anlamasada güzel sansada çok daha güzeli olabilirdi ama 2 saatte 50 liraya yapılan logoyu müşteri tercıh ediyo bi hafta bekleyip 200 lira harcama fikri çok cazip gelmiyor. yanlış anlama seni eleştirmiyorum. genel bi eleştiri yapıyorum. logona gelecek olursak renkler gölgelendirmeler ve font seçimin çok yanlış. :D