Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

en iyi logo tasarım programı nedir???

alisenok

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.alisenok.tr.gg
merhaba. ben amatör olarak logo tasarımı ile ilgileniyorum ve AAA LOGO programını kullanıyorum, ama bu programda hazır şablonlar olduğu için yaratıcılığımla bişeyler yapamıyoru. ÖZGÜN TASARIMLAR YAPABİLMEK İÇİN sizce en iyi logo programı nedir???

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Photoshop ve Illustrator benim logo hazırlarken kullandığım programlar.Birbirleriyle çok uyumlu çalışıyorlar.Gayet memnunum.

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
vektörel bir programda çalışırsanız ileride baskıda yada büyütülmesi gerekli yerlerde herhangi bir problem yaşamazsınız.freehand,illustrator gibi vektörel programlar hem yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz hem de logo ve baskıya gidecek her türlü işi hazırlayabileceğiniz çok güzel programlardır.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
photoshopta vectorel hazırlayamassın ki bu da logoyu hazırladığından yüksek ebatlarda kullandığında yaptığın logonun kullanışsız olacağını gösterir...

vectorel bir program denemeni tavsiye ederim. freehand, corel vs...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
valla ben freehand kullanıyorum hem rahat hem daha pratik bence.

m.percin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım programlarının hepsi sonucta cizim için değlmi arkadaşım maharet sendee olacak

burak_aydin6

🌱Yeni Üye🌱
freehand programı hakkında elinde dökümanı olan varmı varsa şu adrese mail atarsa sevinirim...******@************

şimdiden tşkler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence ıllustartor daha iyi logo işi yapmanız vektör program kullanmanız daha kolay olur hemde rahatça çizebiliyorsun photoshop biraz zor yani piksel program zaten resim düzeltme efekt verme gibi bir programıydı ama popüler :D

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo tasarımında vektörel bir program kullanman gerekir.. Freehand, Illutsrator ya da Corel..

ben şahsen Freehand derim.. Illustratorden daha rahat çizimler yapabilirsin.. Illustrator'u denedim çünkü.. şahsen alışmam zaman alır :S

AhmetDURGUT

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ahmetdurgut.com
hımm karmaşık bir durum logo tasarımı :D

ama benim söyleyeceğim en iyi logo tasarım programı diye birşey yok şahsen yaptığım logoları program tasarlamıyorum ben olmassam program bir hiç :D en iyi logo tasarım programı benim isterse windows paint olsun :D bir adet kalem bir adet kağıt olsun ben yaparım logoyu programlar sadece bu tasarımın çıkış yeridir. diyorum ben daha sonra freehand dökümanı istemiş bir arkadaş sanırım yeni başlıyor freehande bunu göz önüne alarak nabacaksın freehandı freehand öldü bitti yok oldu :D ai ve cdr var geride kalan onun dökümanlarını al arkadaşlarından derim ben sadece tavsiye saygılar kolay gelsin

ayfare

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo tasarımında program en son aşamada gerekli.. önce zihninde tasarlayıp, eline kağıdı kalemi alarak eskiz yapabilirsin.. Daha güzel şeyler çıkar ortaya..