Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

en rezil olduğunuz an...??

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herkesin en rezil olduğu ne acaba die mrk ettim :) konuyu açtığıma göre ilk ben başliim :)

6. snıfa yeni başlamıştım fen dersindeydik hoca yeni geldi ama tam bi felaketti konuşmayı bilmeyen harflerin yerini değiştirip konuşan bi adamdı tenefüse çıktık ben hoca hakkında saydırdım da saydırdım dünya üzerindeki en kötü kelimeleri kullandım kız dönüp bana esra "o benim babam" dedi yerin dibine girmek bile o an az gelirdi bana :worried::smile:

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
hehe acıdım kıza:Dbelki en rezil olduğum an değildi ama bikeresinde arkdaşlarla okuldan çıktık kaldırımn yanına çimento dökmüşlerdi ben arkama bakıyodum birde baktım 2ayağım birden yarısına kadar çimentoya girmişti tabiki bu arada arkadaşlar baya bir eğlenmişti sonra ben o çimentolu ayaklarla su aramaya başladım neyseki yol çalışması falan vardı işçilerden hortum istedim hortumla paçalarımı yıkamıştım:D

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D ii yine ucuz atlatmışsın :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım ortaokul civarıydı.. Kontra bisikletler meşhur:p Uzunca bir yolda giderken baya uzaktan kızlar gelmekte..bende deli gibi pedal çevirdim çevirdim çevirdim..Maksat arka latiği kaydırıp kızların dikkatini çekmek..
Kızlara yakın bir mesafeden arka lastiği kaydırmayı ve kızların dikkatini çekmeyi başardım..
Ama...
Su birikintisinden mazgalı görmedim..
Ön lastik mazgala girdi ve bisiklet mazgalda sabit ben konsere çıkan solist misali dizlerimin üstünde asfaltta kaymaya başladım.. sanırım (Çocukluk gözüyle 15 metre) şuan ki düşüncem 4-5 metre:p dizlerimin üstünde kaydım..
Ayağa kalkamıyacak kadar deriler soyulmuş ve kemik gözüküyor durumdaydı..

Sonuç: Kızlar kıkır kıkır güldü gitti..

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçktn koptumm burda :D:D:D:D:D ayy kusura bakmaa ama gerçekten çok komikkk :D:D

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
itiraf ediorum biri bedim :p:p:p

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben daha 18 yaşındayım :D tutturamadık :)

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten en "rezil" ve "acılı" hikaye buydu sanırım, eminim çok acımıştır...
hocam iki kıza hava atacam diye telef oluyormuşsun az daha... o acıyı tahmin etmek bile çok acı :):)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gülerler tabi hava yapmaya çalışmışsın kendince:Dmerak ettim ne söylicektin görsen.

Şaka, ne oldu bişeymi zannettiniz derdim:p ühühü:p Sizin yokmu hatıra?

gerçekten en "rezil" ve "acılı" hikaye buydu sanırım, eminim çok acımıştır...
hocam iki kıza hava atacam diye telef oluyormuşsun az daha... o acıyı tahmin etmek bile çok acı :):)

Acılı ama hala gülüyorum olaya..Artık prof. bisiklet kullanıyoruz düşmelerimiz gerçekten daha prof:p yokmu hatıra?

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
benim ilk başta var zaten aslında bende bolda aklıma gelmiyo:Daa mesela bitane aklıma geldi.orta okul zamanımda sokakta oyun oynuyoduk.arkdaşım abisiyle kavga ediyodu ben salak aralarını girip ayırmaya çalışırken bir yumruk kendi gözüme yedim:Donlar kavga etmeyi bıraktı bana gülmeye başyadılar.siz siz olun kimseyi ayırmayın kavgada:D

mum_alevi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tam yılını hatırlamıyorum ama 2 seneyi doldurdu. Arkadaş çevresinde toplandık. Parti çalışmaları yapıyorduk. Bildiri dağıtımı falan... Neyse o an 2-3 tane ayyaş gelip sataşmaya başladı. Eeee bizde doğal olarak pataküte adamlara daldık. O arada adamı korumak isteyen kişiyi onun arkadaşı sanıp bir güzel tekmeyi geçirdim. Ortalık sakinleştikden sonra oradan ayrıldık. Daha sonra ne görsem iyi. Tekmeyi indirdiğim adam bizimle birlikte gelmeye başladı. Yürüye yürüye birbirimizi uzun uzun baktık ve gülmeye başladı. Daha sonradan öğrendim ki. Başka bir ilçe nin parti başkanıymış...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
Tam yılını hatırlamıyorum ama 2 seneyi doldurdu. Arkadaş çevresinde toplandık. Parti çalışmaları yapıyorduk. Bildiri dağıtımı falan... Neyse o an 2-3 tane ayyaş gelip sataşmaya başladı. Eeee bizde doğal olarak pataküte adamlara daldık. O arada adamı korumak isteyen kişiyi onun arkadaşı sanıp bir güzel tekmeyi geçirdim. Ortalık sakinleştikden sonra oradan ayrıldık. Daha sonra ne görsem iyi. Tekmeyi indirdiğim adam bizimle birlikte gelmeye başladı. Yürüye yürüye birbirimizi uzun uzun baktık ve gülmeye başladı. Daha sonradan öğrendim ki. Başka bir ilçe nin parti başkanıymış...

yuhh:Dsende çok şanslıymışsn be.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
lise hazırlık sınıfındayken hazır giyim bölümü ile grafıkler arasında deli gibi bir kavga çekememezlik sözkonusuydu.
Birgün bunlarla deli gibi dalga geçtik. Ele başıda benim :angel:
arkadaşlar kaldıramamışlar biz tenefüsteyken içeriye girip sırama kan kırmızı sıvı boya sürmüşler. Fark etmeyip oturmuştum. Kalktığımda sınıf arkadaşım (erkek) aa irem arkana kan bulaşmış deyince başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü :sweating: ve tüm okulda ne yazıkki öyle algılamıştı :S

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
lise hazırlık sınıfındayken hazır giyim bölümü ile grafıkler arasında deli gibi bir kavga çekememezlik sözkonusuydu.
Birgün bunlarla deli gibi dalga geçtik. Ele başıda benim :angel:
arkadaşlar kaldıramamışlar biz tenefüsteyken içeriye girip sırama kan kırmızı sıvı boya sürmüşler. Fark etmeyip oturmuştum. Kalktığımda sınıf arkadaşım (erkek) aa irem arkana kan bulaşmış deyince başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü :sweating: ve tüm okulda ne yazıkki öyle algılamıştı :S

nedense aynısı bizdede vardı hem tekstil bölümü hemde bizim grafik anadolularla aramızda bir çekişme vardı:D

mum_alevi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yuhh:Dsende çok şanslıymışsn be.

O anki halimi hayal bile edemezsin... Sen vura vura git koskoca başkana vur.:smile: Daha sonradan iyi bir sohbet edip tanıştık. Ama şu lafı hiç aklımdan çıkmıyor. "Acayip de sert vurdun he"

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
en son ve en yenisi dün okula giderken oldu..otobüsteyim ve oturuorm neyse yaşlı teyzeler bindi filan ben hemen kalkıp yer verdim... müzik dinliodm bu arada telefonu cebime koyp dinlemeye devm edicektm bi baktım müzik çalıo kulaklık yerlerde o panikle teli kapatıyım diorm kapatamıorm filan panik olmuştm önceden de yine böle bişi başıma gelmişti:)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
en son ve en yenisi dün okula giderken oldu..otobüsteyim ve oturuorm neyse yaşlı teyzeler bindi filan ben hemen kalkıp yer verdim... müzik dinliodm bu arada telefonu cebime koyp dinlemeye devm edicektm bi baktım müzik çalıo kulaklık yerlerde o panikle teli kapatıyım diorm kapatamıorm filan panik olmuştm önceden de yine böle bişi başıma gelmişti:)

:D:D:D:D bu çok iyi durum gözümün önüne geldi...geçmiş olsun:rofl: