Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Enterasan Grafikerlerin Yazi karekterleri

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
Merhabalar arkadaslar,

Grafiker arkadaslara cok kiziyorum sacma sapan yazi karekterleri ve renklerle logo ciziyorlar ve sonunda tabela yaparken is bize kaliyor. Tamam kagitta süper duruyor ama uygulamaya gelince tikanip kaliniyor...Son yasadigim bir örnegi yollamak istiyorum. bu logodaki Yazi karekterini bilen varsa yardimci olsun...Firmadan istiyoruz bize yollamiyorlar bile... bu kadar kibirli olabilir bir ajans...

Son düzenleme:

Benzer konular

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
PSuDn.jpg
[/url][/IMG]

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Senin meslekte de grafiker yazıyor kendine bi zarar vermedin di mi? :D

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
yaw arkadasim o lafin gelisi grafikerlik bizim neyimize...hele yardimci olabilecekmisin benim buna ihtiyacim var...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahhaha hemen değiştirmişsin mesleği grafikerden "hiç biri" olmuşsun kendinden şüpheye mi düştün? :D

Frutiger yazı karakterini dene ama harflerle oynanmış bir de styles uygulanmış.

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
yaw kutu harf yaptiracagiz. bize cizim hali yeterli gelir diye düsünüyorum tek yazi karekteri degil... Lanet olsun grafikercilige dicem simdi kizacaklar.... ama lanet olsun kendini grafiker zanneden ukelalara....

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
E ama yazı karakterini bilen varsa yardım etsin demişsin bende sana yazı karakterini söyledim.

Kusura arkadaşım ama hem grafikerlere lanet okuyup hem yardım istemen biraz abes, öyle bir giriş yazısı yazmışsın ki yardım etmek isteyen bile uzak durur senden bu uslüpla gunahını bile vermezler sana.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabalar arkadaslar,

Grafiker arkadaslara cok kiziyorum sacma sapan yazi karekterleri ve renklerle logo ciziyorlar ve sonunda tabela yaparken is bize kaliyor. Tamam kagitta süper duruyor ama uygulamaya gelince tikanip kaliniyor...Son yasadigim bir örnegi yollamak istiyorum. bu logodaki Yazi karekterini bilen varsa yardimci olsun...Firmadan istiyoruz bize yollamiyorlar bile... bu kadar kibirli olabilir bir ajans...

Yazı karakterini istemek yerine, çalışmanın vektörelini istemek daha kolay değilmi. ?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer yazı karakteri değil sadece logo lazımsa üstteki yazıyı çiz alttaki yazıyı benzer bir fontla yaz pek uzun sürmez. Ayrıca karakteri Frutiger değil ...