Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması

gokhanlatif

🌱Yeni Üye🌱
BELEDİYEMİZDEN ÖDÜLLÜ LOGO MASKOT YARIŞMASI

İlçemiz Etkinliklerinde Bundan Sonra Yer Alacak Yarışma 13 Nisan Tarihinde Sona Erecek.

Belediyemiz tarafından Uluslar arası geleneksel ve kültürel Erbaa etkinlilerine hazırlıklar başlarken bu yıl etkinliklerin logo ve maskotunun belirlenmesi amacı ile para ödüllü bir yarışma düzenleniyor.

Belediyemiz tarafından gerçekleştirilecek olan uluslar arası geleneksel ve kültürel Erbaa etkinliklerinde belediye etkinliklerin logosu ve etkinlikler süresince çeşitli yerlerde bulundurmak üzere logo ve maskot yarışması düzenleme kararı aldı.

Seçici kurul ve seçici kurulun birinci derece yakınları dışındaki tüm profesyonel ve amatör grafik tasarımcıları ile öğrencilere açık olan yarışmada 3 bin Tl ödül konurken, Yarışmaya her katılımcı en fazla üç adet çalışma ile katılabilecek.

Çalışmalar hasar görmeyecek şekilde paketlenerek en geç 13 Nisan 2012 günü, saat 17.00'ye kadar İlçemiz Belediyesi Numarataj Şefliğine posta / kargo ile gönderilecek veya elden teslim edilecek

Erbaa Belediyesi
M. Gökhan LATİF
Belediye personeli
0356 715 10 19
Erbaa Belediye Sarayı
Logo maskot tasarım yarışması
Yarışma bitiş tarihi 13 Nisan 2012
detaylar için https://www.erbaa.bel.tr/ yi ziyaret ediniz

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aramıza yeni mağdurlar katılacak. :D

Katılanlar için sağlıklı ve başarılı bir yarışma olmasını temenni ediyorum.

muratkeceli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kecelikalem.net
elimde hazır bi maskot var yollayabilirim ama 3 bin lira çok az
sanırım amaç yarışma değil ucuza iş yaptırmak

hmtgrphc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
peki maskot baskasının çalısasından beğenirler ve logoyuda baskasından alırlar ise ne olacak 1.5 1.5 kardes payımı hacı bu yarısmada yatmazmı sizce?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
logo yok stok da :D onu çizecem anlaşırsak ödülde

ama maskotum var bi tane görsen nasıl şirin tokat erbaa için yaratılmış sanki gözlere bak direk tokatlı olduğunu anlarsın o derece :D

Beni seç beni seç diye bağırıyor kerata. :D:D:D

TATLICADI61

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ekastasarim.com
OOOO desenize yeni mağdurlar, yeni kargaşalar var yine :) Ben Eyüp Belediyesinin yarışmasından aldım dersimi :) Türkiye'de birçok yerde özellikle belediyelerde, bu tür yarışmalarda maalesef adaletsiz seçim yapılıyor. Katılan arkadaşlara Allah kolaylık ve sabır versin ne diyim :D

graif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ajansa sadece maskot çizdirecek olsalar, 5 bin TL nin altında az kişi teklif verir
Ölücü bunlar.. :D

gokhanlatif

🌱Yeni Üye🌱
yetkili..

arkadaşlar kısaca bir açıklama yapayım; a4 kağıdına seçtiğiniz hayvan bitki yada figür ne ise onu logo yaparak ve de canlandırılmışını da yanına iliştirerek çalışmalara katılabilirsiniz. 3.000 TL kötü bir rakam değilki... biz sadece afiş ve billboardlar için 10.000 TL harcadık. ölücü filan gibi tabirler sizler gibi pırıl pırıl insanlara yakışmıyor. biz bu yarışmayı hem Erbaamızı tanıtmak hem de belli bir ücret koyarak ödül ile insanların çalışmalarımıza destek vermelerini amaçlıyoruz. görüştüğümüz firmalar hem logo için hem maskot çizimi için (hem de profesyonel çizimler) 1500 tl gibi bizim için son derece komik rakamlar istiyorlar. arkadaşlar insanları yanlış yönlendirmeyelim. Yarışmamıza katılırsanız bizleri bahtiyar edersiniz.lütfen çalışmaları kötülemeyelim daha önceden olmuş belediye çalışmlarında karmaşa çıkmış olabilir. belki bizde de olacak ama önemli olan (ki zaten bu bizim yarışma şartnamemizde var.) ilk 10 day içerisine girebilmek çünkü biz 10 adayı halkımıza sunacağız. yani sizin düşündüğünüz gibi tanıdık kıyağı ya da akraba işi gibi işlere girmeyeceğiz. şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, bütün grafiker arkadaşlara saygı ve hürmetlerimi sunarım...

gokhanlatif

🌱Yeni Üye🌱
yarışmamızın afişi de bu arkadaşlar...

Son düzenleme:

muratkeceli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kecelikalem.net
arkadaşlar kısaca bir açıklama yapayım; a4 kağıdına seçtiğiniz hayvan bitki yada figür ne ise onu logo yaparak ve de canlandırılmışını da yanına iliştirerek çalışmalara katılabilirsiniz. 3.000 TL kötü bir rakam değilki... biz sadece afiş ve billboardlar için 10.000 TL harcadık. ölücü filan gibi tabirler sizler gibi pırıl pırıl insanlara yakışmıyor. biz bu yarışmayı hem Erbaamızı tanıtmak hem de belli bir ücret koyarak ödül ile insanların çalışmalarımıza destek vermelerini amaçlıyoruz. görüştüğümüz firmalar hem logo için hem maskot çizimi için (hem de profesyonel çizimler) 1500 tl gibi bizim için son derece komik rakamlar istiyorlar. arkadaşlar insanları yanlış yönlendirmeyelim. Yarışmamıza katılırsanız bizleri bahtiyar edersiniz.lütfen çalışmaları kötülemeyelim daha önceden olmuş belediye çalışmlarında karmaşa çıkmış olabilir. belki bizde de olacak ama önemli olan (ki zaten bu bizim yarışma şartnamemizde var.) ilk 10 day içerisine girebilmek çünkü biz 10 adayı halkımıza sunacağız. yani sizin düşündüğünüz gibi tanıdık kıyağı ya da akraba işi gibi işlere girmeyeceğiz. şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, bütün grafiker arkadaşlara saygı ve hürmetlerimi sunarım...

gökhan bey bu iş için 1500 tl isteyen bir kişi zaten profesyonel olamaz
billboardlarınızın baskısı için harcadığınız 10000 tl başka bu iş bambaşka
bu ödülün artmasını rica ediyoruz çünkü verilen emeğin karşılığı olamaz bu ödülden katılan arkadaşlarımız olacaktır onlara şimdiden başarılar dilerim ama profesyonel olarak çalışan arkadaşlarımızın katılacağını sanmıyorum katılsalar bile maskotun tek pozundan başka birşey elde edemezsiniz devamı için mutlaka ücret talep edilecektir.

ödülü artırmanız aşagıdaki örnekteki gibi bir çalışma ve çok daha iyi çalışmaların yarışmaya katılımını sağlayacaktır

https://www.grafikerler.net/sirket-maskotumuz-ucari-t126714.html

saygılar...

meda_x

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erbaatasarimofisi.com
Yarışmaya katılacağım ben kim ne derse desin bir Erbaa'lı olarak belediyemize son derece güvenmekteyim... Zaten başkan başkan olmasa 4.Dönemini görmez..

Evet Dediğim gibi Erbaalıyım...

3.000 tl güzel bi para, ama özellikle benim yarısmayı kazanmam halinde yaptıgım tasarımın ürünleri gördügümde alabileceğim keyif pahabiçilemez....