Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Erciyes Unlu Mamüller Logo Çalışması

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
xJas1.jpg

Yetişmesi gerektiğinden dolayı biraz acele iş oldu açıkçası ama yine de paylaşmak istedim.

Son düzenleme:

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence ilk yapılan (hani şu aceleye gelen :D) çalışmanın sadece erciyez yazısı (aynı renk) olsa daha güzel olur veya revize edilenlerin 3 numarası.

Eline emeğine sağlık.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence ilk yapılan (hani şu aceleye gelen :D) çalışmanın sadece erciyez yazısı (aynı renk) olsa daha güzel olur veya revize edilenlerin 3 numarası.

Eline emeğine sağlık.

Teşekkür ederim, muhtemelen bunlar da beğenilmeyecek gibi ama bilmiyorum bakalım sonuç ne olacak bekliyorum şu an :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim, muhtemelen bunlar da beğenilmeyecek gibi ama bilmiyorum bakalım sonuç ne olacak bekliyorum şu an :)

Ekmeğin gramajını düşürüp "Bu yıl da zam yapmadık kardeşim, enflasyona inat vatandaş için direniyoruz" diyen zihniyet... :D

İşin hiç kolay değil, umarım çok uzamaz. :)

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ekmeğin gramajını düşürüp "Bu yıl da zam yapmadık kardeşim, enflasyona inat vatandaş için direniyoruz" diyen zihniyet... :D

İşin hiç kolay değil, umarım çok uzamaz. :)

:D kesinlikle öyle ben de uzamaz inşallah diyorum kendi kendime. Hele yaşadığım şehir itibariyle bu tip insanlardan yüzbinlerce mevcut çoğunu da tanıyorum yakından :)