Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eski Yeni Bazı Tasarımlarım (2)

@k@sy@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet gürel bijuteri ve kids çok güzel çok beğendim ellerine sağlık ...

EdaLım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsi birbirinden güsel çalışmalarınız devamı dileğiyle bu arada tms ofset t. 2. matbaacılar stesindemi ;)

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık emek vermiş güzel işler çıkarmışsın ortaya öylesine deyip kendinide katmışsın bneden hem model hem grafiker olur der gibi:) bayan corap da kullandığın kız cok güzel bi resim ama çorapla ne alaka? tebrikler yine yeniden..

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Gerçekten güzel çalışmalar.Kids 7 yi daha önce burda yayınlamıştın sanırım.Emeğine sağlık.Devamını beklerim :)

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık emek vermiş güzel işler çıkarmışsın ortaya öylesine deyip kendinide katmışsın bneden hem model hem grafiker olur der gibi:) bayan corap da kullandığın kız cok güzel bi resim ama çorapla ne alaka? tebrikler yine yeniden..

Bayan çorabı.... ordaki kartvizitte gördüğünüz Ümit DELİORMAN abimizi 1 ay oldu kaybedeli ve ölüm nedeni de kartındaki biçer döver lastiğiydi...karta o lastiği koyduğum için çok pişmanım şuan

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kids çorap etiketlerini beğendim.gerisi normal sıradan:)tasarımlarr...benim fikrimmm:)

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bayan çorabı.... ordaki kartvizitte gördüğünüz Ümit DELİORMAN abimizi 1 ay oldu kaybedeli ve ölüm nedeni de kartındaki biçer döver lastiğiydi...karta o lastiği koyduğum için çok pişmanım şuan

senin pişman olmanı gerektirecek bişey yok Allah rahmet eylesin ölüm acı üzüldüm:(

ayfare

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımlarının hepsi de çok güzel.. çok beğendim.