Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :)

Metya55

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
portakalforum.com
b3b18.png

c9872.png

14491.png

99131.png

374a0.png

83308.png

56519.png

10c2a.png

67cac.png

43380.png

Facebook/t.ergun555

Olumlu/Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Bir Sorum Var Bedava Logo İsteğinde Bulunabiliyormuyuz ?

Benzer konular

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. çalışmanızda ışığı biraz fazla kullanmışsınız gibi bir netlik istiyor göz sanki arkada bulunan doktor silüetinin bir kısmını öne çıkartıp siyahlığını daha keskin kullanabilirsiniz
2. çalışmanızda maviyi soluk değilde daha net kullanabilirsiniz
3. çalışmanızda ışığı figürün yüzüne kadar getirirseniz daha iyi olabilir yüzünü kapatmasın ayrıca yazının rengini topun üzerindeki koyu kahverengi yaparsanız daha iyi olabilir birde yazıyı sınıra fazla yaklaştırmazsanız gözü fazla yormayabilir
4. çalışmanızı ben beğendim
5. çalışmanızda Emma Watson ı daha net yaparsanız koyuluk-açıklık daha iyi yakalanır diye düşünüyorum
7. çalışmanızda pota-basketbol topu stilizasyonunu ve yazıyı biraz daha aşağı tarafa kaydırırsanız figürler ile üst tarafta bulunan öğeler arasındaki boşluk orantısı daha iyi sağlanabilir
8. çalışmanızı da beğendim yalnız figürü soluk yerine net kullanırsanız daha iyi olabilir ayrıca aşağıda bulunan 'Türkiye' yazısı tam seçilmiyor kontür çizgisi kullanabilirsiniz
9. çalışmanızda hoş olmuş ama yine netlik istiyor sanırım
siz daha iyi bilirsiniz tabi
ellerinize emeğinize sağlık
iyi çalışmalar

sherhat

🌱Yeni Üye🌱
S.a Beyler Birkaç Sorum Olacaktı.
Bu Resimleri Hangi Programla Yaptın ve Su Resimlerin Altındaki Parlak Mavi Cizgileri Nasıl Yapabilirm . Yardımcı olursanız sevinirim

Metya55

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
portakalforum.com
1. çalışmanızda ışığı biraz fazla kullanmışsınız gibi bir netlik istiyor göz sanki arkada bulunan doktor silüetinin bir kısmını öne çıkartıp siyahlığını daha keskin kullanabilirsiniz
2. çalışmanızda maviyi soluk değilde daha net kullanabilirsiniz
3. çalışmanızda ışığı figürün yüzüne kadar getirirseniz daha iyi olabilir yüzünü kapatmasın ayrıca yazının rengini topun üzerindeki koyu kahverengi yaparsanız daha iyi olabilir birde yazıyı sınıra fazla yaklaştırmazsanız gözü fazla yormayabilir
4. çalışmanızı ben beğendim
5. çalışmanızda Emma Watson ı daha net yaparsanız koyuluk-açıklık daha iyi yakalanır diye düşünüyorum
7. çalışmanızda pota-basketbol topu stilizasyonunu ve yazıyı biraz daha aşağı tarafa kaydırırsanız figürler ile üst tarafta bulunan öğeler arasındaki boşluk orantısı daha iyi sağlanabilir
8. çalışmanızı da beğendim yalnız figürü soluk yerine net kullanırsanız daha iyi olabilir ayrıca aşağıda bulunan 'Türkiye' yazısı tam seçilmiyor kontür çizgisi kullanabilirsiniz
9. çalışmanızda hoş olmuş ama yine netlik istiyor sanırım
siz daha iyi bilirsiniz tabi
ellerinize emeğinize sağlık
iyi çalışmalar

Önerilerinizi Dikkate Alacağım Yorum İçin Teşekkürler :)

sherhat Photoshop CS4 İle Yaptım Parıltılarıda
Google Görsellere Brushers Yazın Arka Planı Siyah Olan Bir Parıltı Resmini Kaydedin Photoshopta açın Blending Options Bölümünden Blend Mod Listesinden Lighten'i Seçin siyahlıklar Gidiyor parıltı Kalıyor
Eğer resmin etrafında siyah bir belirti varsa biraz saydamlıkla siyah belirtiyi azaltabilirsiniz

:) Teşekkürler...

modern19

🌱Yeni Üye🌱
şişmdi bende o çatlamalrı sorcaktım nasıl yaptın dıye bı photos bılıyorum da o parlaklar fırca da sen gömmeyı nasıl yaptın ben ımportla cagırınca bı garıp gelıo resım çalısma