Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fikirist İstanbul 2010 Afiş Yarışması Sonuçları

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
İstanbul’un 2010’da Avrupa Kültür Başkenti olmasını bir afişle anlatmanız istense nasıl bir afiş hazırlardınız? Fikirist Yarışması’na katılan fikir sahibi sanatçılar İstanbul’u düşündü ve 10 fikir finale kaldı.

14 Kasım Çarşamba günü Çırağan Kempinski Palace’ta gerçekleştirilecek The Big Idea Konferansı kapsamında düzenlenen Fikrist Yarışması’nın finalistleri ve kazananları belirlendi. Grey Worldwide Istanbul’dan Erhan Ali Yılmaz birinci seçilirken; Öykü Dialogue International’dan Altan Mahtı ikinci, Biyer Ajans’dan Murat Başoğlu üçüncü oldu.

Yarışmada İstanbul’un 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmasının önemini, İstanbul’da yaşayanlara anlatacak, bunun onlara neler sağlayacağını açıklayacak ve bundan nasıl faydalanacaklarını öğretecek ilanlar ödüllendirildi.

Resimleri beğenime göre sıraladım 10 afişten geri kalanlarını görmek için tıklayın

Murat Başoğlu
Biyer Ajans (Üçüncü)

4729275835.jpg

Fahrettin Taşdelen
İlke Ajans (Finale kaldı)

5719pics_Kultur-Sanat_719_8330.jpg

İlknur Petek Kırcalı
Santa Reklam (Finale kaldı)

8532pics_Kultur-Sanat_719_8332.jpg

Erhan Ali Yılmaz
Grey Worldwide Istanbul (Birinci)

4720pics_Kultur-Sanat_719_8324.jpg

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
Üstad Çay espirisi ben çok etkiledi inan ellerine sağlık tek kelime ile harika bir düşüncü ve uygulama

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birinci olan harika

çay lı ve birinci olandan çok etkilendim. harika. çok iyi . gerçekten tebrikler.

manu

🌱Yeni Üye🌱
Çaylı afiş bana 2010 İstanbul Kültür Kenti Afiş Yarışması birincisinin kahve telvesinden İstanbul silueti oluşturarak yaptığı afişi anımsattı.

siriusblack

🌱Yeni Üye🌱
Sınıfımda oluşturacağım istanbul sokağı için bu fotoğrafların iyi çözünürlüklü olanlarını bulabilmem mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler.