Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash animatör maasları

graffixer

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar flash animatör maasları ne kadar acaba ben bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum photoshop,flash,action script bilgim orta derecede bu konuda uzman arkadaslardan mesaj bekliyorum

Taygun

🌱Yeni Üye🌱
Aslında yaşadığın şehir ve çalıştığın firmaya göre değşiyor... Ben bursada iyi bir firmada çalışıyorum. 1.300 şuanki maaşım henüz işe başlayalı 1 sene olmadı üstelik.

gsalper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yeteneğin ve deneyeyimin ve sana yükleyecekleri projeler ile orantılı bir şekilde değişir

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Kısaca ne kadar ekmek o kadar köfte.Kendine güveniyorsan her işi yaparım diyorsan (kendi alanında) o zaman maaşın en az 1.500 TL olmasını isteyebilirsin.

sz0

🌱Yeni Üye🌱
Flash Ustasıysan 1.ooo Flash + action script 3,0 2.000 Flash + Action Script + illustrator gibi design programları biliosan 3,000tl yi aşar

graffixer

🌱Yeni Üye🌱
daha fazla bilgisi olan veya tavsiyeleri olan arkadaslardan mesaj bekliyorum

keremToo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.keremtoo.com
flash'ta neler yapa bildiğinle alakalıdır maasın aslında bu sektörün tüm branşları icin gecerli bu. OOP yazabiliyormusun, Esneklik ve yeniden kullanıabilirliği ne kadar geliştirebilirsin hangi framework'u kullanıyorsun ve bu güne değin olan referansların. Ki piyasada bunları bilmeyipte öğrenmek icin yani Jr.flash developer olarak baslamak isteyen bir cok kişi para bile talep etmiyor.Yani şu sıralar revaçtayız ama bilinçsiz bir ilerleyiş bu daha cok, tıpkı senin sorduğun gibi ne kadar kazanırım mantığı ile yola başlandığı için bir çoğu hüsranla son bulmakta. Bu işin temelini alamak için iyi bir ajansta işe başlamak güzel ama bununda kendince kuralları var ilkini istersen ben söliyeyim var gerisini sen düşün; örenmeye istekli olabilmek....