Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash Parlamasını Nasıl Giderebilirim?

burak_179

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar, geçenlerde arkadaşların fotoğraflarını çektim, flash gözlerinde beyaz bir parlaklık bıraktı. Kırmızı göz giderici ile denedim olmuyor. Nasıl düzeltebilirim?

Benzer konular

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Resmi eklersen ona göre burda sana yardımcı olan çıkar

burak_179

🌱Yeni Üye🌱
Buyrun resim bu. Küçültülmüş hali! Orjinali 40x40 cm boyutunda. Sorunum gözlerdeki beyaz ışığı yok etmek ama nasıl yapacağımı bilmiyorum!!!

20120722013.jpg

burak_179

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim. Göz rengi değiştirme tekniğini biliyorum forumda konu açmadan önce onu yaptım. Resimlerin hepsi uzaktan çekim olduğu için gözlere zoom yapınca pixeller zorluk çıkarıyor. Her şeye rağmen birşeyler yapıp göz rengi ve tonunu ayarladıktan sonra resme zoom yapınca çok garip bir görüntü ile karşı karşıya kalıyorum. Eğer varsa başka bir yöntem, benimle paylaşırsanız çok sevinirim ...

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Buyrun resim bu. Küçültülmüş hali! Orjinali 40x40 cm boyutunda. Sorunum gözlerdeki beyaz ışığı yok etmek ama nasıl yapacağımı bilmiyorum!!!

20120722013.jpg

gözlerinizin normal çıktığı bir resim varsa elinizde yada aynı şekilde durarak boş arkaplanda resim çekip montajlayabilirsiniz, nette araştırarak nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz hem kendinizide geliştirmiş olursunuz ;)

burak_179

🌱Yeni Üye🌱
Aklıma gelmedi ama birde montaj deneyeyim. Sonucu buraya yazarım ...

burak_179

🌱Yeni Üye🌱
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Fotoları düzeltmeden paylaşmaya karar verdim.