Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash yardım (template)

JackSparrow

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel bir flash site template buldum, kendime kişisel bir site yapmak istiyorum ama index dosyasında sadece şu var main.fla dosyası eklenmiş peki ben flash efektleri üzerinde oynamadan sadece yazı ve resimleri değiştirerek siteyi nasıl yapabilirim, dreamweaver devreden tamamen çıkıyor, flashda yapmam gerek, çünkü index deki kodda main.swf dosyasını çalıştırması için bir kod var sadece başka da bir kod falan yok, umarım derdimi anlatabildim, yardımcı olursanız çok sevinirim

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
anlattın merak etme
templatelerde editleme işi kolaydır
kütüphanesinde ki öğelere bak fla dosyasının
onları direk değiştirebilirsin
mesela resimleri çift tıkla kütüphanede ve aynı boyutlarda istediğin bi resmi onun yerine import et
görüceksin ki o resmin olduğu yerde senin resmin var(ama boyutu aynı yap yoksa bozulur)
yazıların içine girerek ekle
gereken yere scrool bar koyarsın
ha bi objeden bikaçtane lazım olursa önce kütüphanede dublicate et sonra yenisini kullan

JackSparrow

🌱Yeni Üye🌱
iyi güzel hoş da yani tamamen fla dosyasında çalışmam gerekiyor, sitenin index dosyası sadece fla dosyasını çalıştırıyor işte o kadar klasörün içinde ayrıca images gibi bir klasör yok, flash da çok iyi değilim nasıl yapacağım bilmiyorum yani kesinlikle flash ın içinde yapılabilecek bir iş
yardımlarınız için teşekkür ederim

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
e evet öyle zaten
flashla daha önce site yapmadınmı?
eğer fazla yer tutmuyorsa resimleri felan atarsın flaya o kendi kütüphanesinden kullanır
yok yer tutar diyorsan o zaman dışarıdan çağırırsın resimleri ve o zaman resimleri koymak için bi klasöre gereksinimin olabilir

JackSparrow

🌱Yeni Üye🌱
hımm ben biraz uğraşayım, çook teşekkür ederim, bir sorunum olursa sorarım

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
tabi
yine bekleriz :)

humanistyamyam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
editlediğimiz templateleri nasıl atıyoruz ftp ye değişmesi gereken bir kod varmı üstadlarım