Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Folyo kesim makinesi almak istiyorum

ismailgümüş

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tgdizayn.com
arkadaşlar merhaba biz autocad da çizim yapıyoruz.normalde çıktıları corelden alıyoruz.ama çizgiler çok kırık çıkıyor.autacad dan direk çıktı alabileceğimiz bir kesim makinesi veya autocad den çevirdiğimizde kırık şekilde çıkartmayacak bir makine arıyoruz.makinesi olup satmak isteyen veya bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.(makine çok pahalı olmayacak)

Biko

🌱Yeni Üye🌱
Corelden ciktilari plt formatinda mi aliyorsunuz? Corel bildigim kadariyla kucuk cizimleri (kucik daire kucuk yazi vs) cok az sayida vektorle plt formatina ceviriyor. Bu da ciktinin tirktikli olmasina neden oluyor. Acad kullandiginizda kucuk ebatli cizimleri gene plt formatinda alirasaniz sonuc Corelden farkli olmaz.

Sorun plt formatinda.

mehcak

🌱Yeni Üye🌱
corelden direk kesim veya çizim yapabilirsin,hemde en küçük detayıda net bir şekilde tabi ara bir proğram kullanarak,özelden ulaşırsan yardımcı olabilirim,

Biko

🌱Yeni Üye🌱
Ozel mesaj kutunuz dolmus cevabimi gonderemiyorum.

ismailgümüş

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tgdizayn.com
Arkadaşlar ilgilendiğiniz için hepinize çok teşekkürler . Ancak bakabildim. ben makineyi aldım.copam cp-2500.bu makinede autocad dan dxf formatına çevirip direk kesim yapılailiyor.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Arkadaşlar ilgilendiğiniz için hepinize çok teşekkürler . Ancak bakabildim. ben makineyi aldım.copam cp-2500.bu makinede autocad dan dxf formatına çevirip direk kesim yapılailiyor.

Yeni kesicilerin programları Dxf, plt formatlarını destekler. Dxf dosyası desteği kesicilerin değil yazılımların bizlere sunduğu kolaylıktır....

revisual

🌱Yeni Üye🌱
60'lık Japon Roland CX24 2650 TL. pazarlık payı vardır.