Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fotomontajlara devam2 :)

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bakın bakalım diğer çalışmalarıma göre iyiye mi gidiyorum yoksa artık vazmıgeçmeliyim :D

Cemil ipekçi :D

Hala boyunla yüzün tenini aynı ton da yapamıyorum :S

Chris brown

Benzer konular Forum Tarih
M Deneme Çalışmalar 33 3K

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Boyun ve yüzü aynı ton yapman için renklerle oynaman lazım yani renk ayrım konusu bilmen lazım. Eline sağlık.

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Boyun ve yüzü aynı ton yapman için renklerle oynaman lazım yani renk ayrım konusu bilmen lazım. Eline sağlık.

sorunda orda zaten nasıl yapıldığını bilmiyorum yani. stamp tool ile yapmaya çalıştım ama belli oluyor

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sorunda orda zaten nasıl yapıldığını bilmiyorum yani. stamp tool ile yapmaya çalıştım ama belli oluyor

Stamp tool ile zor olmaz yani Image>Adjustments'ten Level, Curves vs. oradan renklerle oynayıp aynı tona yakın bir çalışma yapabilirsiniz, veya iki resmin ten ringini de birbirine yakın seçin çalışmayı yapmadan önce.

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Stamp tool ile zor olmaz yani Image>Adjustments'ten Level, Curves vs. oradan renklerle oynayıp aynı tona yakın bir çalışma yapabilirsiniz, veya iki resmin ten ringini de birbirine yakın seçin çalışmayı yapmadan önce.

hım anladım teşekkürler

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Cemil İpekçi'ye bayılıyordum, hele gelinliklerle pek bi güzel olmuş. Bıyıklı gelinimiz :D

Eline sağlık...

Tenlerde ya da başka alanların tonlarını ayarlamak için, sadece renk ayar paletleri yeterli değildir. Renk tonlarını ayarlarken kanallardaki şiddetlerini de kontrol etmeniz gerekir.

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Cemil İpekçi'ye bayılıyordum, hele gelinliklerle pek bi güzel olmuş. Bıyıklı gelinimiz :D

Eline sağlık...

Tenlerde ya da başka alanların tonlarını ayarlamak için, sadece renk ayar paletleri yeterli değildir. Renk tonlarını ayarlarken kanallardaki şiddetlerini de kontrol etmeniz gerekir.

bu beni aşar :D o kadarını bilmiyorum zamanla olur inşallah diyim :D

nejat

🌱Yeni Üye🌱
.

Bu eşcinsellere takıntın nedir anlamadım, hep manuple ettiğini zannettiğin kes yapıştırlar eşcinsel resimleri, ayrıca burası bir paylaşım sitesi ama her aklına geleni yapıpta ehii ehiii bakın ben neyaptım diyecek olsak Halkalı çöplüğü gibi patlar burası.
Bence bu kadar yorma kendini.

• Beğen
Tepkiler: Nur

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
photoshop ta dekupe den başka hiçbirşey yapamayan bir insan olarak 2 günde çözdüm bunları :D

Daha çözülmedi, yok öyle bitti bu iş falan. Dur daha işin başındayız...:)

Bak mesela birkaç mesaj evvel bir üyemizin yaptıkların ile ilgili düşünceleri var. Onu da dikkate almanı öneririm...
Sonuçta çok daha başındasın programı kullanmanın.