Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freehand'ciyim diyen kişiye ihtiyacım var

dexigner_75

🌱Yeni Üye🌱
freehande aktarılmadan önce pdf halinde hazırlanmış bi yazı dizisi hazırlanıyor.ama bu yazı dizisi freehande aktarıldığında yazı karakterlerinde
(i-ı ı-i ü-u u-ü ö-o o-ö) karışıklık olduğu an bunları birden normal (olağan) yazı karakterine döndürebilen bir kısım vardı.bu çubuğun hangisi olduğunu bana iletebilirseniz ......... saygılarımla

hiçbirşeyin etkisinde kalmamanız yaşam kalitenizin bozulmaması dileğiyle

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
sorunuzu tam anlayamadım... metninizin örneğini resim olarak eklermisiniz buraya... nasıl göründüğüne bir bakalım...
yoksa siz find and replace penceresinde harfleri değiştirmekten mi bahsediyorsunuz...

Son düzenleme:

dexigner_75

🌱Yeni Üye🌱
eurövısıön ıcın turkıye'yı temsıl edeçek sarkiçilara,klıp cekımı,Avrüpa türnesı ve tanitim ıcın bellı mıktarda parayi kasasindan odemıstı.Ançak ılk kez bü yil hadıse ıcın farkli bır üygülamaya yoneldı.

şimdi burada noktasızlar noktalı,noktalılar da noktasız (yerli yabancı karakter değişimi) durum hali alıyorlar pdf halindeki dosyayı freehanda atınca.Bu uygulama normalde bir bir değilde bir harfi seçiyosun bu çubuğa basıyosun tüm ü'ler u halini alıyor ama bu çubuk hangi araç çubuğuydu acaba tşk

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
tamam siz find and replace penceresinden bahsediyorsunuz... Edit/Find and Replace/Text buradan düzenleyebilirsiniz...