Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance İş Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Yaklaşık 6 yıldır photoshop kullanıyorum. Web tasarım ve Grafik Tasarım üzerine sertifikalarım var ayrıca 7.seviyeye kadar sertifikasını aldığım İngilizce eğitimim mevcut. Corel ve Illustrator'e de aşinayım. Genelde afiş, albüm kapakları, duvar kağıtları, kartvizit ve takvim tasarımları yapıyorum. Broşür ve dergi de hazırlayabileceğimi düşünüyorum. Freelance olarak eleman arayan varsa özel mesaj atabilir. Acil olarak yapabilceğim işler arıyorum. Detayları mesaj yoluyla görüşebiliriz.

Pınar ÇAVDAR

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Yaşadığınız şehir: Kocaeli

Kullandığınız programları ve seviyeleri:
Photoshop - Çok iyi
Corel - İyi
Illustrator -Orta

İş deneyimi ve içeriği: 6 sene, freelance

Kendiniz hakkında açıklama: Web tasarım ve Grafik Tasarım üzerine sertifikalarım var ayrıca 7.seviyeye kadar sertifikasını aldığım İngilizce eğitimim mevcut. Corel ve Illustrator'e de aşinayım. Genelde afiş, albüm kapakları, duvar kağıtları, kartvizit ve takvim tasarımları yapıyorum. Broşür ve dergi de hazırlayabileceğimi düşünüyorum. Freelance olarak eleman arayan varsa özel mesaj atabilir. Acil olarak yapabilceğim işler arıyorum. Detayları mesaj yoluyla görüşebiliriz.

Pınar ÇAVDAR

adamadem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam

ilaniniz hala guncel ise 0532 796 40 52 numaram
arayin goruselim

BalMercan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Pınar Hanım ;
Bal Mercan Küp Şeker olarak İzmit - Kocaeli ' de photoshop ve freehand programlarını kullanabilen grafiker / Tasarımcı eleman aranmaktayız.
İlanınız güncel ise; şirketimizin insan kaynakları departmanı yetkilileri tarafından degerlendirmesi açısından, cv ve cep telefonu numaranızı balmercan41@mynet.com adresine gönderirseniz seviniriz.

talhaakif

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Osmaniye'de "Gürbüz Medya" olarak yeni bir iş yeri kurdum. güzel tasarımlar yapacak ama yeni olduğum için biraz da uygun yapacak freelance elemana ihtiyacım var. düşünürseniz çalışmalarınızı gördükten sonra beraber çalışabiliriz... kolay gelsin.

talhaakif

🌱Yeni Üye🌱
iş teklifi

Merhaba Osmaniye'de "Gürbüz Medya" olarak yeni bir iş yeri kurdum. güzel tasarımlar yapacak ama yeni olduğum için biraz da uygun yapacak freelance elemana ihtiyacım var. düşünürseniz çalışmalarınızı gördükten sonra beraber çalışabiliriz... kolay gelsin.

Talha Akif Gürbüz
0532 652 45 90 - talhaakif@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...