Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance veya tam zamanlı Grafik Tasarımcı

asi_istanbul

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gserhanyazaroglu.com
Uzmanlık alanım GRAFIK TASARIM,AMBALAJ TASARIM.Grafik tasarım başlığı altında (Kitap Kapağı,Broşür,Föy,Kurumsal kimlik,Logo,Outdoor-in door,Afiş,Bilboard,Sayfa Tasarımı,Dergi,Bülten;Okul Faaliyet Rapor Kitabı,Okul Yıllığı ve her türlü kreatif tasarım),ambalaj Tasarımı(ambalaj konstrüksiyon tasarımı,ambalaj üstü grafik tasarımı vb.)çalışmalarında bulunmaktayım.Tasarım ile ilgili çalışmalarda freelance ,proje bazlı ve tam zamanlı olarak hizmet veriyorum.Adobe Photoshop,In design,İllustrator,Freehand programlarını iyi düzeyde kullanıyorum.9 yıldır reklam piyasasında Grafik Tasarımcı olarak çalışıyorum.Meslek lisesi Resim Bölümü,M.Y.O Tasarım ve Basım Yayımcılık mezunuyum.Lisansımı iktisat fakultesi üzerine tamamlıyorum.

Acil iş arıyorum.

**

GSM
**

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uzmanlık alanınız GRAFIK TASARIM,AMBALAJ TASARIM çalışmalarınızdan örnekler görmek istiyorum. Örnek çalışmalarınızdan veya portfolyonuzdan bazılarını eklermisiniz ?

Fikir Noktasi

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Lütfen cv niz ile birlikte portfolyonüzü rizvan.cerrah@fikirnoktasi.com adresine gönderebilir misiniz? Ücret beklentinizi de yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler..

Rızvan CERRAH
Fikir Noktası Tasarım ve Uygulama Ajansı