Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance web sitesi, grafik tasarım ve after effects

tasarim2007

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul'da oturuyorum, uzun yıllardır ajansta çalışmanın verdiği tecrübe ile profesyonel olarak web sitesi, grafik tasarım ve after effects çalışmaları yapabilirim. Ayrıca yine profesyonel bir grup arkadaşımla birlikte DPS ya da Sony Vegas kullanarak tanıtım filmi hazırlayabilirim. İlgilenenler tasarim2007@yahoo.com adresinden bana ulaşabilir ve talep halinde portfoliomu inceleyebilirler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

doktorenkin

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar 2 adet web sitesi ihtiyacımız var bu konuda bize yardımcı olacak anlaşabileceğimiz işine özen gösteren ve verdiği sözde duran bir arkadaş arıyoruz ilgilenirseniz m.enginyorulmaz@efemakine.com adresine lütfen varsa referans ve cv nizi ulaştırınız

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.