Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete matbaası kurmak istiyoruz

Seostanbul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar.

Biz Sakarya'da haftalık olarak çıkan bir yerel gazeteyiz. Gazetemiz İstanbul'da basılıyor. Biz burada kendimiz basmak istiyoruz. Ayrıca kendi tesisimiz olunca masraflarımızın azalacağını ve gazeteyi günlük olarak çıkarabileceğimizi düşünüyoruz.

Gazetemiz Web Ofset'te basılıyor.

Lütfen kalıp yapma makineleri dahil olmak üzere, kaliteli baskı yapmak şartıyla bir matbaa tesisi kurmak için gerekli makineleri ne kadarlık bir fiyata temin edebiliriz?

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Dijital makinada gazete baskısı mı yapmak istiyorsunuz?

Seostanbul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayır Web Ofset'te yapılıcak. Şu anda sıfırdan yeni bir tesisi ne kadara kurabiliriz?

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
2 milyon TL'ye güzel bi tesis kurabilirsin..

Seostanbul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Muhammet bey. Platindeki web ofset makine varya. Bana o makinenin yerel versiyonu lazım. Zaten günde basacağımız gazete 1000 adet. Makinenin de illa 2010 model olmasına ihtiyaç yok. Şu anki yaptığınız baskı olsun bizim için mükemmel.

Bu konuda bilgi istiyorum.

Seostanbul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Muhammet bey nerelerdesiniz? Bu konuda bilgisi olan yokmu akadaşlar?

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Muhammet bey. Platindeki web ofset makine varya. Bana o makinenin yerel versiyonu lazım. Zaten günde basacağımız gazete 1000 adet. Makinenin de illa 2010 model olmasına ihtiyaç yok. Şu anki yaptığınız baskı olsun bizim için mükemmel.

Bu konuda bilgi istiyorum.

Bizdeki 2010 model değil malesef..
İnternette aradığınız şekilde bir çok web sitesi mevcut..

gartan

🌱Yeni Üye🌱
Günde 1000-2000 adet gazete basacaksanız arkadaşım wep almanız gerekmez ki daha ucuz olan ofset makinalarından almanızı tavsiye ederim

Seostanbul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ofsette kağıt pahalı. İşçilik uzun. Web Ofsette bizim bu işi yapmamız için tam olarak ne gibi ekipmanlar gerekiyor acaba ?

kalemgazetesi

🌱Yeni Üye🌱
aynı yoldayız

meseleyi hallettiğin de bizi de bilgilendir.. aynı durumdayız araştırmaktan gına geldi.. dijital matbaa fiyatları böyle bir iş için ne kadar mesela onu da öğren..

alperen007

🌱Yeni Üye🌱
Kardeşim web ofset bu baskı için çok lüks olur. Ben web ofset satıyorum, hindistan malı sıfır makinelere en ucuz şekilde bile olsa 150 bin doları gözden çıkartacaksın o yüzden sen hiç web ofset düşünme. Normal bir makine almayı düşün bu konuda da yardımcı olabirim