Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gezegen İnşa Eden Eller

GoodOmen

🌱Yeni Üye🌱
Uzayla ilgili bir video izledim ve uzaya anında merak saldım. Gezegenler çok ilginçler inceleyin derim :) Ardından hayalgücümle uzayı birleştirerek bu çalışmayı hazırladım. Bilgisayara atarken koyuluklar dğeişmiş olabilir. Orjinal Resim 35x50 boyutlarındadır. Hatalarımı söylerseniz sevinirim. 3,5 saatlik bir çalışmadır. Arkadaşlar resim orjinalinde çok daha güzel duruyor. Telefonumun kamerasıyla çektim. Pürüzlükler artmış sanki bilgisayara atarken. Yaşım: 13 tür. Küçüklüğümden beri karakalemle uğraşırım ve çok severim.
180737_1662284032018_1084722872_31460963_4661881_n.jpg

YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Son düzenleme:

Benzer konular

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
karakalemle ışığı bile vermişsin, daha ne olsun. yalnız sağ el ile sol el arasındaki orantısızlık göze çarpıyor. tebrik ederim..

GoodOmen

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim :) Orantısızlık derken pek anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?

pelinns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sağ küçük olmuş. Işığın gayet güzel biraz daha koyu değerler kullanabilirsin , bide bu erkek elleri tırnakları bukadar belirgin yapmana gerek yok. Başarılar:):)

alican81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olmuş olmuş daha iyisini yapabilirsin tabiki öyle değilmi :)başlığı bir el yapar bir el bozar koyarsan pek fazla kusur kalmaz iki ayrı el varmışcasına :))

GoodOmen

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkürler, tabi bunca zamanda kendimi daha da geliştirdim karakalemde. resmin başlığını dğeiştirmek gerek :p