Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gitarist

GÜLŞEN

🌱Yeni Üye🌱
gitaristv.jpg

photoshop ta yaptığım serbest çalışmam yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Benzer konular

GÜLŞEN

🌱Yeni Üye🌱
irm.art konu başlığını nasıl düzeltebilirim yoksa yenıden mı açmam gerekıo konuyu baktım ama bulamadım

GÜLŞEN

🌱Yeni Üye🌱
tmm buldum düzelttım yınede teşekkürler

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
klasik gitar severim ama biraz koyu olmuş ve ayrıca ordaki papağan göz tırmalıyo güvercin olsa süper olurdu bence ;)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Gülşen, bu çalışma ne anımsıyor, kısa bir tanıtım yapsaydın yorumlar daha net gelebilir....şimdi bir yorum yapmayacağım.....

ama en önemli şey unutuyorsun, görseller kaliteli olmalı, yükse çözünürlük... papağan üzerine bilerek mı beyaz rengi verdın? madem öyle o zaman üzerine tüyleri bilerseydın, garçek papağan nasıl görünuyor resimleri incelemilisin... yani bu çalışma üzerine biraz daha çalışmalısın.... daha iyi sonuç çıkacağını biliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

GÜLŞEN

🌱Yeni Üye🌱
zynopsiz teşekkürler güvercini denicem

GÜLŞEN

🌱Yeni Üye🌱
melisa gitarı sevdiğim için gitarla ilgili bir çalışma yapmak istedim serbest bir çalışma yani papağana gelince onu bilerek beyaz verdim ama tüyleri konusunda haklısın onu da dikkate alıcam teşekkurler

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
melisa gitarı sevdiğim için gitarla ilgili bir çalışma yapmak istedim serbest bir çalışma yani papağana gelince onu bilerek beyaz verdim ama tüyleri konusunda haklısın onu da dikkate alıcam teşekkurler

birde forum kuralları okursun çok sevinirim canım... flood yapıyorsun....

böyle olmamısı için birden fazla kişilere cevap vermek için 'defter' butona basmalısın her üye cevap vermek istediğin zaman