Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gönül ET ( Kartvizit ) Lütfen Yorum

Ra_eM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir kartivizit çalışması yaptım arkadaşlar lütfen eksik gördüğünüz yerler olsun nelerin olmaması gerektiğini söylerseniz sevinirim. :)

yenietkartvizit.jpg

Benzer konular

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
29 kişi bakmış, kimse yorumlamamış ... ilk yorum benden olsun ...

iş hayatında ne kadar deneyiminiz var? gönül et'in sahibisiniz ve müşterinize bu kartı verdiniz ... sizin hakkınızda ne düşünür?

basit ve alalade bir firma mı ? yoksa kurumsal kimliği oturmuş, müşterisine güven veren bir firma mı ?

bu soruları bize değil kendinize samimi olarak cevaplarsanız, yaptığınız kartın güzelliği ve kalitesi hakkında kendi cevabınızı da bulmuş olursunuz ...

yolun başındasınız, daha fazla örnek inceleyin daha fazla detaylara bakın ... insanlar ne yapıyor, nasıl yapıyor, nasıl sunuyorlar iyice analiz edin ...

gerisi kendiliğinden geliyor zaten ...

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Çok üzgünüm ama bu inek desem değil, keçi desem değil, gergedan desem değil tuhaf canlının bulunduğu şey logo mu?

Hazır birşey yerine kendiniz çizmeye çalışın bir kartvizitte bu kadar canlı, koyu renk pek güzel görünmez bence.

Biraz araştırın, acele etmeden, konuya hakim linklerden gözlemleyin.
Heveslisiniz başarılı olacağınıza inanıyorum.

Ra_eM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar için teşekkür ederim bakalım bu nasıl olmuş :)... Şuan kendim bir inek çizemem onun için biraz daha zaman gerekiyor ama hazırla idare edeceğim

gnletyeni.jpg

AykanDesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence 1. Yaptıgınız Güzel Değil Fakat 2. Yaptıgınız Kartvizit Hoş Olmus

gizemy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resımlerı kopyalamak yerıne kendın cızsen guzel olabılırdı belkı.

rhinokurt

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlar için teşekkür ederim bakalım bu nasıl olmuş :)... Şuan kendim bir inek çizemem onun için biraz daha zaman gerekiyor ama hazırla idare edeceğim

gnletyeni.jpg

Çizim konusunda doğru karar almışsın. Çizimde ustalaşınca kullanırsın kendi çizimlerini.

İnternette gezerken et konulu bir kartvizit tasarımı gördüm. Beğendiğim için seninle de paylaşayım dedim.

Bu çalışmada kullanılan hayvanlar iyi stilize edilmiş.
ayrıca renk, font kullanımıda başarılı...

Son düzenleme:

kabus777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz daha çabalarsanız olacak
zaten çabalarsanız zaten gerisis gelir

ByChief

🌱Yeni Üye🌱
idare

inek afedersin de kıçını gösteriyo bakın der gibi duruyo :sleepy: ilk çalışma güzel değil renkleri de beğenmedim..2. çalışma iyi inek değişirse daha güzel olabilir ve farklı renkler de deneyebilirsin bence