Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görkem saatçi logosu

killaprieast

🌱Yeni Üye🌱
grkemkartvizitir7.jpg
grkemlogoaj9.jpg
arkadaşlar bir saat firması için tasarlamış olduğum logo çalışması... yorumlarınızı bekliyorum.:smile:ama logo kartvizitte:tongueout:

Benzer konular

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o cep saatini kullanman zorunlu değilse çıkar derim. kartvizitte hoş durmaz. ama müşteri istiyor illa kullanmalıyım diyorsan. en azından tre hale geririp kullan. daha hoş olur.

kum saati amblem olarak klasik ama beni rahatsız eden birşey olmadı. özellikle kum saatini düz, dik değil sağa yatay hafif rotated kullanman ve karenin içinden taşırman, senin tasarımcı kişiliğin açısından "kalıpların dışına çıkmış" bir hava veriyor.

tipografiye birşey demiyorum, kullandığın karakter çok kötü. ve büyük kullanmışsın. ama kum saati ambleminin tam üstünden değil de, kum saatinin üstünden hizalaman iyi olmuş.

sana tavsiyem, serifsiz, nazik, kibar birkaç karakterle, espas arasını daraltarak, hatta gerekli yerlerde birleştirerek birkaç deneme daha yapman. ve ilk harfler majüskül, diğerleri minüskül olsun.

kolay gelsin..

ALe..!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana qöre sadece o kum saati Çok klasik durmuş biraz daha modern bişey kullanablirsin..

cikin

🌱Yeni Üye🌱
kum saatı cok sıradan olmus fıkır guzel ama kumsaatını bence bıraz gelıstırebılırsın ayrıca logon kumsaati olacaksa yazıda kumsaatının ınce kıvrımlarına yuvarlaklıgına uygun yuvarlak hatlı karakterler kullanırsan bence uyum saglar

Delik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o cep saatini kullanman zorunlu değilse çıkar derim. kartvizitte hoş durmaz. ama müşteri istiyor illa kullanmalıyım diyorsan. en azından tre hale geririp kullan. daha hoş olur.

kum saati amblem olarak klasik ama beni rahatsız eden birşey olmadı. özellikle kum saatini düz, dik değil sağa yatay hafif rotated kullanman ve karenin içinden taşırman, senin tasarımcı kişiliğin açısından "kalıpların dışına çıkmış" bir hava veriyor.

tipografiye birşey demiyorum, kullandığın karakter çok kötü. ve büyük kullanmışsın. ama kum saati ambleminin tam üstünden değil de, kum saatinin üstünden hizalaman iyi olmuş.

sana tavsiyem, serifsiz, nazik, kibar birkaç karakterle, espas arasını daraltarak, hatta gerekli yerlerde birleştirerek birkaç deneme daha yapman. ve ilk harfler majüskül, diğerleri minüskül olsun.

kolay gelsin..

Katiliyorum. Cep saati bozuyor. Ve birde tipografilerde yazilarin boyutlarini orantili birakmaya bak, enine yada boyuna uzanmalar hic hos durmuyor. Gerekirse alt alta yaz derim. Fakat fikir olarak Kumsaati cok güzel.

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
aslında ilk baktığımda sağdaki logo gözüme hoş geldi. ama arkadaşların dedğine katılıyorum kum saati üzerinde biraz daha çalışarak firmaya özgü bi hale getirebilirsin belki.