Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tasarım -baskı desinatörlüğü veya taş dizayn alanında iş arıyorum - İstanbul

graficier_81

🌱Yeni Üye🌱
Grafik tasarım -baskı desinatörlüğü veya taş dizayn alanında iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  • Coreldraw x3-x4-x5--- uzman
  • photoshop--- uzman
  • Illıstrator---iyi

İş deneyimi ve içeriği: Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Özellikle grafik,tasarım konularında katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

2002 yılından bu yana reklam,matbaa ve tekstil sektöründe çalışmaktayım. Özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerimin ve insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın çalışma hayatımda başarıyı getirdiğini düşünüyorum. Deneyimlerimi kullanarak değer katabileceğim bir şirkette grafik ve tasarımcı sıfatıyla uygun bir iş fırsatı yakalamayı amaçlıyorum.

Sonuç olarak; Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla;
Mehtap ATMACA

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Reklam,matbaa ve tesktil sektöründe grafik tasarım veya desinatör olarak çalıştım baskı desinatörlüğü erkek veya bayan desen taş dizayn veya nakış tasarımları ve yine bu alanda sağlam ve güvenilir bi şirkette çalışmayı umut ediyorum.

E-posta: atmaca_mehtap@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.