Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kori1974

🌱Yeni Üye🌱
Kurumsal ve büyük bir firmada huzurlu bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, Grafik programlarına hakim deneyimli garfiker arıyoruz. İlgilenenler özel mesaj atabilirler.

kori1974

🌱Yeni Üye🌱
İzmir'de faaliyet gösteren bir firmayız. Ambalaj sektörüne Klişe(baskı kalıbı) imalatı yapmaktayız. Mac kullanan illustrator, freehand ve photshop kullanabilen birini arıyoruz.

grafikan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
izmirdeyim 2,5 yıllık matba tecrübem var ismim selcuk ilgilenirseniz eğer ******* tel numaram

Moderatör tarafında düzenlendi:

kori1974

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar lütfen ciddi olarak bu işi yapabileceğini düşünenler özelden mesaj göndersin. İlginize teşekkürler

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
Selam; özelden mesaj attim size olumlu yada olumsuz bilgilendirirseniz sevinirim.

victorjara

🌱Yeni Üye🌱
Faruk Şakar
Yaklaşık 7 yıldır grafikerlik yapmaktayım, PC&Mac ortamında FreeHand, Photoshop, InDesign ve orta derecede Illustrator biliyorum. 5 yıl kadar matbaalarda 2 yıla yakında küçük bir ajansta çalıştım, Avrupa yakasında oturuyor ve sigara kullanmıyorum. Dergi, ajans, matbaa ya da bir firmanın grafikeri olarak iş aramaktayım.
tel: *** *** ** ** ******@************

Moderatör tarafında düzenlendi:

kori1974

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar firmanın izmir'de olduğunu belirtmeme rağmen halen değişik illerden mesaj gönderenler oluyor. Ayrıca internetten mesaj atıyor olmanız, Türkçe'yi kötü kullanmanızı gerektirmez. Dilinizi koruyun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...