Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

GRAFİKER - ETİCARET SORUMLUSU- SOSYAL MEDYA - İstanbul

derinnisa

🌱Yeni Üye🌱
GRAFİKER - ETİCARET SORUMLUSU- SOSYAL MEDYA

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: ADOBE İNDESİNG (İYİ)
ADOBE İLUSTRATOR(İYİ)
ADOBE PHOTOSHOP (İYİ )
COREL DRAWA( YENİ BAŞLADIM KENDİ CAPIMDA ÖĞRENİYORUM )
WORD EXEL POWERPOİNT
N11 GİTTİGİDİYOR HEPSİBURADA EVİDEA İRONİ MORHİPO BU SİTELERLE ÇALIŞTIM VE SİSTEMİNİ BİLİYORUM

İş deneyimi ve içeriği: PROFİSYONEL DEĞİLİM İŞİMİ İYİ YAPARIM KENDİME GÜVENİRİM ÖZGÜVENİ YÜKSEK BİRİYİM BİRŞEYİ BİLMİYOSAM BİLE ÖĞRENMEK İÇİN ÇABALARIM 4YILDAN BERİ FARKI SEKTÖRLERDE ÇALIŞTIM
ETİCARET YÖNETİCİLİĞİ VE SOSYAL MEDYA UZMANLIGI YAPTIM
GRAFİKER SORUMLUSU
GRAFİK YARDIMCILIĞI GRAFİKERLİK ÖN MUHASEBE YAPTIM
SİMDİ GRAFİKTE NASIL BİR DENEYİMİM VAR ONU ANLATAYIM
BEN ÖNCELİKLE BİR TABLO İŞİYLE BAŞLADIM DEKOR İŞİ BASKIYA İŞ GÖNDERME BASKIYA ÖLÇÜLÜ İŞ GÖNDERME BANNER LOGO AFİŞ
BROŞÜR KATALOG YAPTIM ETİCARET İÇİN İSE BANNER VE LOGO TASARLADIM ETİCARETTE ÜRÜN GİRİŞİ ÜRÜN ALIMI MÜŞTERİLER VE DEĞİŞİM İADE SATIŞ ÖN MUHASEBESİNE BEN BAKTIM YANİ ANLAYACAGINIZ 4 YILDAN BERİ İŞ DENEYİMİM OLSA BİLE KENDİME PROFİSYONEL DEMEM ÇÜNKÜ HALA ÖĞRENİCEK ÇOK SEY VAR BEN DE MERAKLI BİRİSİYİM KEŞFETMEYİ SEVEN BİRİYİM VE KEŞFETMEYE HAZIRIM BU ARADA CV ATARIM BİLGİLERİMİ DENEYİMLERİMİ GEREKLİ OLAN YAZIYI YAZDIMI DÜŞÜNÜYORUM İYİ GÜNLER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: YOK

E-posta: seslibetul@gmail.com

Telefon: 5312134512

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.