Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aşşağıdaki ilana bakarmısınız arkadaşlar bi ilanda 4 tane tercihen yazısı bulunuyorsa bu ilan kaale alınmalımıdır. Yorumu size bırakıyorum.

Grafiker / Tasaraımcı vb. basılı materyallerin Grafik Tasarımın gerçekleştirilmesine basım süreçlerinin takibinin yapılmasına, klişe, Bıçak hazırlanması ve basımın süreçlerinin takibinin gerçekleştirilmesi faaliyetlerine destek verecek Grafiker aranılmaktadır. Aranan Nitelikler : * Konusunda en az 3-5 yıl deneyimli, Tercihen üniversitelerin veya Lisenin ilgili bölümlerinden mezun,, Tercihen iyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilgisine sahip, * Illustrator, Indesign ve Photoshop programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Tercihen Freehand, Corel draw programlarını kullanabilen, * PC ortamında çalaşabilecek, * Dikkatli, titiz ve detaylara önem veren, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen Sefaköy- Avcılar - Beylikdüzü civarında ikamet ediyor, * Maaş+ Tüm Sosyal Haklar ile CV lerin gönderilmesi gerekmektedir

seker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
freelancer yani evden bir dergi - katalog - yıllık gibi tasarımlar 1milyar civarında yapılırken iş verenler 1 aylık maaş 800 tl veririm demeye utanmıyorlarmı acaba? ve bir Grafikere Sekretelikte yapacaksın,yemek yapacaksın yada çayda vereceksin yada Web tasarım ayrı bir meslek dalınıda yapacaksın demeye utanmıyorlarmı ? evet iş yok malesef Grafiker aramıyor iş verenler köle arıyorlar bu yüzden iş bulamıyoruz...malesef...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
freelancer yani evden bir dergi - katalog - yıllık gibi tasarımlar 1milyar civarında yapılırken iş verenler 1 aylık maaş 800 tl veririm demeye utanmıyorlarmı acaba? ve bir Grafikere Sekretelikte yapacaksın,yemek yapacaksın yada çayda vereceksin yada Web tasarım ayrı bir meslek dalınıda yapacaksın demeye utanmıyorlarmı ? evet iş yok malesef Grafiker aramıyor iş verenler köle arıyorlar bu yüzden iş bulamıyoruz...malesef...

Bende böyle bakiyorum;
Frelancer vergi vermedigi için 1000TL ye dergi yapiyor.. ve ajansin fiyatini kiriyor. Sonra müşteri ikinci işinde ajansa gidiyor. Çünkü artik ajansta 1000 tlye dergi yapiyor üstüne faturada kesiyor. Freelancer isini kaybedince 800TL Maas + SKK + Yemek ve fatura kesip vergisini ödeyen ajansa acaba niye razi olumuyor? Oysaki fiyati o kirmis ti:))) (hos arada ki 200tl giderleri kasilamaz ama olsun senaryoyu ben yaziyorum nasilsa)
Bu duruma grafiker kendi bindigi dali keser diyorum:)))) Nasretin hoca sen çok yaşa...

gs1905sampi

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bayrampasa 500 evler kucukkoy civarinda sultangazide olabilir ikamet eden bayan grafikere ihtiyac vardir ilgilenenler mesaj atsin

edzzavci

🌱Yeni Üye🌱
Halkalıdaki ofset etiket firmamızın etiket bölümünde çalısacak bayan grafiker arıyoruz servisimiz belirli bölgelere vardı yer halkalı

Halkalıdaki ofset etiket firmamızın etiket bölümünde çalısacak bayan grafiker arıyoruz servisimiz belirli bölgelere vardı yer halkalı

Moderatör tarafında düzenlendi: