Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net de dolanan sahtekarlar

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️

Bu adamdan uzak durun eğer kapınızı çalarsa.

Film senaristlerine taş çıkartan senoryolar yazar hakkınızı yiyebilmek için.
Bir iş yaparsınız paranızı istediğiniz zaman , bi hastaneyle işi olurki sormayın, sanırsınız adam hastanede yaşar.

Çoluğunun çoçuğunun üstüne yeminler edip sizlere vaatlerde bulunur, gaz verme üstadıdır.
Para verme zamanı gelince değil evinde yaşadığı şehir de bile bulamazsın, öyle bir kaçar ki ..

Kısacası bu adam size işle geldiğinde arkanıza bile bakmadan kaçın.

Kişisel sayfasını veriyorum ki kim olduğunu bilin.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Bu adamdan uzak durun eğer kapınızı çalarsa.

Film senaristlerine taş çıkartan senoryolar yazar hakkınızı yiyebilmek için.
Bir iş yaparsınız paranızı istediğiniz zaman , bi hastaneyle işi olurki sormayın, sanırsınız adam hastanede yaşar.

Çoluğunun çoçuğunun üstüne yeminler edip sizlere vaatlerde bulunur, gaz verme üstadıdır.
Para verme zamanı gelince değil evinde yaşadığı şehir de bile bulamazsın, öyle bir kaçar ki ..

Kısacası bu adam size işle geldiğinde arkanıza bile bakmadan kaçın.

Kişisel sayfasını veriyorum ki kim olduğunu bilin.

Site yapım aşamasında yazıyor, anlattığın adama bakılırsa isim de fiyasko olabilir.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Şahsı tanımıyorum ama senin yaptığın da "Kaş yapayım derken göz çıkartmak" olmuş... Şahsı resmen karalamış ve ifşa etmişsin... Olay belki size özgüdür, belki yanlış anlaşılmadır, belki de "Çamur at izi kalsın" gibi birşeydir. Belki doğrudur, belki değildir. Ben bu tavrı pek hoş bulmuyorum. Olayı mahkemelik boyuta getireceksin neredeyse. Bence kesin kanıtlar olmadan konuşmamak gerek. Kaldı ki bunun yeri de bu site değildir bence...

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Şahsı tanımıyorum ama senin yaptığın da "Kaş yapayım derken göz çıkartmak" olmuş... Şahsı resmen karalamış ve ifşa etmişsin... Olay belki size özgüdür, belki yanlış anlaşılmadır, belki de "Çamur at izi kalsın" gibi birşeydir. Belki doğrudur, belki değildir. Ben bu tavrı pek hoş bulmuyorum. Olayı mahkemelik boyuta getireceksin neredeyse. Bence kesin kanıtlar olmadan konuşmamak gerek. Kaldı ki bunun yeri de bu site değildir bence...

Yanlış anlaşılma ? İş yaptım parasını alamadım bu kadar basit.

Benim amacım karalamak evet doğru, karalayım ki böyle insanlar başkalarının hakkınıda yemesin. Böyle insanlara göz yumarsak böyle davranmaya devam edeceklerdir. Dava açmaya üşendiğimden açmadım .

Bence yeri burası çünkü bu adam beni bu sitede buldu

kelebek_fly

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
alla allah çok üzüldüm çok geçmiş olsun çok üzüldüm hakkınızın yenmesine

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir. Tekrarı olursa tartışmaya katılan her iki tarafta forum kuralları gereğince ilgili işlemler kullanıcı adlarına uygulanır...