Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerlik için öneri istiyorum

alicnouma

🌱Yeni Üye🌱
Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünü okumak istiyorum %50 burs ile. gelecek için iyi olur mu veya bahçeşehir üniversitesinden daha iyi olan yerler var mı? 4 yıllık ve puanı maksimum 400 puan olması lazım. aydın doğan anadolu iletişim lisesi gazetecilik bölümününde okuyorum.
görüşleriniz için şimdiden teşekkürler

EDIT: özel yetenek sınavı olmasın ama ünide öğrenmek istiyorum her şeyi.

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
geleceğin mesleklerinin içerisinde fakat; grafik alanında teorik bilgiden cok prtaiklipe , analitik düşünmeye ve hayal gücüne ihtiyac duyarsın, kaldı ki progradm dediğinin en kralını 3 ayda öğrenirsin önemli olan hayal ettiklerini beyaz ekrana dökebilmek ve bunu görsel bir şölene dönüştürmek.

eda mavera

🌱Yeni Üye🌱
geleceğin mesleklerinin içerisinde fakat; grafik alanında teorik bilgiden cok prtaiklipe , analitik düşünmeye ve hayal gücüne ihtiyac duyarsın, kaldı ki progradm dediğinin en kralını 3 ayda öğrenirsin önemli olan hayal ettiklerini beyaz ekrana dökebilmek ve bunu görsel bir şölene dönüştürmek.

tabiki birde onu ımal asamasını dusunmek gerek. tabela ıcın konusuyorum cızdıgınız bır gorselı atölye elemanı kolay işleyebılmelı senın pc uzerınde kolayca cızebıldıgın bır cızgıyı atölyede işleyemeyebılırler. bunlarada dıkkat etmek lazım

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
tabela'da kastettiğinden anladığım kadarı ile kavram karmaşası var tabelada gerekenler yetenekten ziyade iyi bi dizgi yapabilmek bir de simetriyi tutturmak benim grafiklerlikten kastım ise ATL ya da BTL işler ya da dijital mecralarda kullanılacak işler için hayaller ve onların uygulanması.

teşekkürler tekrar.